Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:00
Заяви прес-служби:Сьогодні, 09:29
Документи:Сьогодні, 08:16
Полтавцям до відома:21.09.2021, 09:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 22.09.2021, 13:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавцям презентували проект детального плану території кварталу, обмеженого Київським шосе, вул. Серьогіна та проектними магістральними вулицями

06.11.2018, 14:40

Відкритість, прозорість та законність. Саме за такими принципами керується міська влада при просторовому плануванні міста. Законодавчо визначено, що одним із механізмів участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення є громадські слухання. А отже, мешканці можуть впливати на те, як місто виглядатиме в майбутньому. Сьогодні, 6 листопада, фахівці управління містобудування та архітектури провели презентацію проекту детального плану території, на яку запросили мешканців Полтави.

У Полтаві розпочали процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території кварталу, обмеженого Київським шосе, вул. Серьогіна та проектними магістральними вулицями.

6 листопада у форматі відкритого діалогу відбулася презентація зазначеного проекту детального плану території. Усі бажаючі мали змогу відвідати громадське обговорення та внести свої пропозиції щодо проекту.

Начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор міста Микола Шевельов зазначив, після аналізу зазначеної території, було встановлено, що значна її частина зараз використовується неефективно. Тож, виникла необхідність привести цю ділянку у відповідність до Генерального плану міста.

Розробник документації Володимир Гузік зазначив, що відповідним проектом детального плану визначається планувальна структура та функціональне призначення території проектування:

– На зазначених територіях пропонується розміщення торгово-розважального центру, автосалону зі станцією технічного обслуговування автомобілів та підприємства для обслуговування автомобілів. Також, тут передбачене облаштування вулично-дорожньої мережі з організацією руху індивідуального та обслуговуючого транспорту, пішохідних комунікацій.

Зазначена територія відноситься до Шевченківського району Полтави. Орієнтовна площа проектування – 18,5 га.

Розробник проекту детального плану також зазначив, що при його розробці дуже ретельно враховувались містобудівні умови ділянки і всі планувальні обмеження:

– Це санітарно-захисні зони від існуючих підприємств, від автозаправних комплексів та магістралі. Також, наявність інженерних мереж та комунікацій з тим, щоб при проектуванні була можливість підключити нові об'єкти до цих мереж, тощо.

Ознайомитися з матеріалами детального плану території можна на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету, а також на першому поверсі приміщення міськвиконкому (вул.. Соборності, 36).

Усі пропозиції щодо проекту детального плану, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, подаються до реєстрації до 30 листопада.

Подавати свої пропозиції мають право такі категорії населення: повнолітні, дієздатні фізичні особи, що проживають на території щодо якої розроблено детальний план; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна, які розташовані на території щодо якого розроблявся детальний план; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території ділянок щодо якої розроблений детальний план; представники ОСН, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України та депутати місцевих рад.

Пропозиції необхідно подавати у Полтавський міськвиконком за адресою: вул.. Соборності, 36, к. 125/4.

Інші новини за цей день:

Опитування в рамках розробки Програми поводження з твердими побутовими відходами для міста Полтава —17:00
Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів —16:34
Із чергового об’їзду міста комунальними службами —15:37
Запрошуємо на традиційну щорічну виставку-презентацію навчальних закладів міста «Освіта-2018» —14:53
Оголошено переможців конкурсу «Бюджет участі» —11:19
XІІ благодійний студентський бал «Допомогти так легко» —07:59

Журналістам до відома

Сьогодні, 09:29.  Перелік заходів на 23. 09. 2021 Докладніше

15.09.2021, 16:31.  16. 09. 2021, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (ПМР, к. 222). Читати далі

08.09.2021, 17:18.  Перелік заходів на 09. 09. 2021 Більше інформації

07.09.2021, 11:56.  Перелік заходів на 08. 09. 2021 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

22.09.2021, 13:00