Календар оновлень:

Події міста:03.12.2021, 14:11
Полтавцям до відома:03.12.2021, 08:32
Заяви прес-служби:02.12.2021, 15:20
Документи:02.12.2021, 10:27
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.12.2021, 14:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вічна пам'ять...

28.12.2020, 16:29

26 грудня 2020 року на 63-у році життя перестало битися серце нашого колеги, колишнього начальника лікувально-профілактичного відділу управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради Білозерського Юрія Петровича. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

Завдяки найкращим людським якостям, величезному професійному досвіду та грунтовним знанням в медичній галузі користувався великою повагою серед працівників галузі охорони здоров'я.

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради висловлює глибоке співчуття сім'ї та близьким Білозерського Юрія Петровича. Світла пам'ять про Юрій Петровича назавжди збережеться у серцях тих, хто його знав.

Колектив Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради

Інші новини за цей день:

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради інформує —17:10
Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко вітає всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! —14:33
Літературна онлайн-тусовка «З нами легко і весело!?» —12:07
До уваги підприємців! —10:10
Вічний календар. Іван і Феба. Мондегрін… —09:45
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 28 грудня —09:19
Легенди Новорічної Полтави! —09:05
За минулий тиждень у Полтаві народилась 71 дитина —08:50
Правила пожежної безпеки при використанні електроприладів —08:39

Журналістам до відома

02.12.2021, 15:20.  03. 12. 21, 11: 00 - вручення щорічної міської премії імені М. Ярошенка (Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5). Більше інформації

01.12.2021, 13:16.  02. 12. 2021, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

25.11.2021, 14:18.  26. 11. 21, 10: 00  — позачергова десята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

22.11.2021, 13:12.  23. 11. 21, 10: 00  — друге пленарне засідання дев'ятої сесії міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

03.12.2021, 14:11