Календар оновлень:

Події міста:30.07.2021, 16:02
Документи:30.07.2021, 11:30
Полтавцям до відома:27.07.2021, 09:44
Заяви прес-служби:23.07.2021, 08:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.07.2021, 16:02
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Твоє життя – Твій вибір»

04.11.2015, 17:10

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради розпочало новий цикл заходів з профілактики тютюнопаління «Твоє життя – Твій вибір» спільно з БО «Світло надії».

Учні професійно-технічних навчальних закладів міста разом з фахівцями благодійної організації та спеціалістами управління говорили про шкоду від вживання тютюнових виробів.

На сьогодні серед усіх психоактивних речовин саме тютюнопаління є основною проблемою, яка потребує рішучих профілактичних дій. Тютюнопаління в наш час становить одну з найсерйозніших медико-соціальних проблем. Складність її вирішення у невідповідності стандартного відношення до паління в суспільстві його дійсному значенню у руйнуванні здоров'я.

У свою чергу доведено, що ранній початок вживання тютюну є передвісником проблем, пов'язаних із наркотиками та алкоголем. Тютюн є легальним наркотиком, який дуже широко розповсюджений. Він руйнує психічне та фізичне здоров'я людини. Його впливу можна запобігти лише шляхом припинення його вживання.

Мета таких занять – формування навичок здорового способу життя серед молоді шляхом уявлення учнів про складові здоров'я, чинники впливу на здоров'я; вчити аналізувати вплив на здоров'я природних і соціальних чинників; виховувати бажання піклуватися про своє здоров'я.

Заняття було проведено у форматі інтерактивних співбесід. Учні мали можливість висловити свою думку, вступити у дискусію з експертами. Також, кожен учасник профілактичних заходів отримав тематичний магніт.

Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров'я. Життя дається людині тільки раз і кожній − своє. Життя - неповторне.

Найдорожчий, безцінний скарб, що має людина - це здоров'я. Здоров'я – це той капітал, завдяки якому людина досягає успіху в житті. Якщо його неправильно використовувати, то про успішність і мови немає.

Сьогодні важливо показати молоді, як тютюнопаління, алкоголь та вживання наркотиків можуть негативно впливати на їхнє здоров'я.

Вибір завжди за молоддю!


Журналістам до відома

23.07.2021, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Докладніше

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Читати далі

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Докладніше

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.07.2021, 16:02