Календар оновлень:

Події міста:21.06.2021, 08:53
Документи:18.06.2021, 20:05
Заяви прес-служби:18.06.2021, 18:04
Полтавцям до відома:17.06.2021, 16:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 21.06.2021, 08:53
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Міський голова Олександр Мамай відвідав дитсадки № 47 та №58

22.03.2014, 13:29

Міський голова Олександр Мамай продовжує робочі візити по дошкільним навчальним закладам. Ретельний аналіз роботи педагогічних колективів та керівництва дитсадків № 47 та №58 дозволить визначити представникам міськвиконкому конкретну допомогу задля гармонійного розвитку маленьких полтавців.

Концертна програма, яскраві виступи вихованців дошкільних навчальних закладів, відвідини груп та функціональних приміщень закладу – все це в поєднані з спілкуванням із представниками колективу дало можливість вповні зрозуміти необхідні кроки для зміцнення системи довкілля в Полтаві.

Міський голова наголосив, що свої наміри відвідати всі без виключення дитсадки міста не покине, адже це дозволить одночасно дізнатись про проблеми в дошкільних закладах освіти та зекономити бюджетні кошти завдяки цільовій підтримці.


Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 «Золота рибка», що знаходиться за адресою: м.Полтава, вул.Луценка, 12 функціонує з 1966 року.

Проектна потужність закладу – 12 груп, працюють 11 – 3 групи раннього віку та 8 дошкільного віку, в них виховується 293 дитини.

Протягом останніх трьох років, завдяки зусиллям міської влади в дитячому садку відкрито 2 групи: раннього віку та дошкільну. Відремонтовано покрівлю, придбано нову електроплиту і холодильник.

До нового навчального року зроблено капітальний ремонт коридорів, проведено косметичний ремонт музичної зали та 5-ти груп, кабінетів: завідувача, психолога, завгоспа, медичного кабінету, харчоблоку та пральні. За рахунок спонсорських коштів замінено водопостачання та водовідведення.

Колектив працівників складає 56 осіб, з них 25 педагогів, які мають вищу та середню спеціальну фахову освіту. Поряд з досвідченими вихователями працює молодь,чотири випускники Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Навчально-виховний процес в закладі здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти та програм затверджених МОН України - «Українське дошкілля», «Впевнений старт».

Пріоритетним напрямком роботи закладу є музейна педагогіка. Педагогічний колектив ДНЗ № 47 співпрацює з музеями міста, де дошкільнят знайомлять з історією, традиціями, звичаями українського народу та має власний досвід роботи «Музейна педагогіка як засіб реалізації Базового компоненту дошкільної освіти».

На «IV Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій» заклад отримав сертифікат та диплом за перемогу в номінації «Інновації в організації навчально- виховного процесу в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах» (музейна педагогіка).

Впроваджуються інноваційні педтехнології: педагогічні ідеї В. Сухомлинського, музейна педагогіка, методика раннього читання М.Зайцева, логічні блоки З.Д'єниша, палички Х.К'юїзенера, друдли, піктограми, «Англійська мова для дітей дошкільного віку» Т.Шкваріної.

Педагоги закладу беруть участь у конкурсах і фестивалях міського та обласного рівнів: «VI міжнародний екологічний конкурс «Здоров'я може бути смачним» (III місце), «Жирафа Рафа», «Безпечна країна очима дітей», «Колискова пісня», «Гармонія руху», «Вихователь року-2013», «Полтава вишивана», «Великодня писанка».

Дошкільний навчальний заклад № 47 «Золота рибка» є базовим для слухачів курсів ПОІППО ім. М.Остроградського та студентів ПНПУ ім. В.Короленка.Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 58 «Калинка», що розташований за адресою: м. Полтава, провулок Стешенка, 4 функціонує з 1971 року.

У ПДНЗ функціонує 10 вікових груп, з них 2 для дітей раннього віку, 8 садових, у них виховується 223 дитини.

Колектив закладу налічує 52 працівники, з них 25 педагогів: з яких 92 % мають вищу педагогічну освіту, 8 % мають середню спеціальну.

Усі групові приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, оснащені наочно-дидактичним матеріалом, необхідним для здійснення освітньо-виховного процесу.

Навчально-виховний процес здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, програмами «Українське дошкілля», «Впевнений старт».

Пріоритетним напрямком роботи закладу є: природничо-екологічний.

Впровадження в практику роботи новітніх педагогічних технологій і таких методик як: нетрадиційне малювання Л.Шульги, ейдетики, використання друдлів у пізнавальному розвитку дітей, паличок Х.К'юїзенера, блоків З.Д'єниша, Б'юзена, ігор М.Воскобовича та сім'ї Нікітіних, ТРВЗ, методики Емілії Шийко «Розвиток пізнавальної сфери дитини на третьому році життя», методики Карла Орфа, педагогічних ідей С. Русової, В.Сухомлинського, допомагає засвоєнню програмових знань дітьми та їх якісній підготовці до школи.

У садочку діє консультативний центр «Батьківський всеобуч», де батьки можуть отримати консультації досвідчених педагогів з питань виховання та навчання дітей дошкільного віку, дізнатися про різні форми здобуття дітьми дошкільної освіти та про підготовку п'ятирічок до школи.

Педагоги закладу беруть участь у конкурсах та фестивалях міського та обласного рівнів: «Юні екологи - рідному подвір'ю» (2010р., III місце), «Імідж сучасного дошкільного закладу» (2011р., І місце), «VI Міжнародний екологічний конкурс «Здоров'я може бути смачним», «Колискова пісня» (2013р., III місце), «Вихователь року - 2013» (вихователь Геращенко І.В. - переможець І (міського) туру, II місце в обласному турі), «Полтава вишивана», «Великодня писанка».

Дошкільний навчальний заклад № 58 «Калинка» є опорним для слухачів курсів ПОІППО ім. М.Остроградського та студентів ПНПУ ім.. В.Короленка, які із задоволенням відвідують заклад, діляться досвідом своєї роботи, переймають досвід колег.

Журналістам до відома

18.06.2021, 18:04.  Перелік заходів на 22. 06. 2021 Більше інформації

17.06.2021, 15:41.  18. 06. 2021, 10: 00 - четверта сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Читати далі

17.06.2021, 10:00.  Перелік заходів на 17. 06. 2021 Читати далі

15.06.2021, 10:25.  16. 06. 2021, 09. 00  — засідання виконавчого комітету (ПМР, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

21.06.2021, 08:53