Календар оновлень:

Події міста:03.12.2021, 14:11
Полтавцям до відома:03.12.2021, 08:32
Заяви прес-служби:02.12.2021, 15:20
Документи:02.12.2021, 10:27
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.12.2021, 14:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Літературна онлайн-тусовка «З нами легко і весело!?»

28.12.2020, 12:07

Бібліотека-філіал №4 запросила українську письменницю Валентину Захабуру на онлайн-зустріч із читачами бібліотеки, щоб поговорити про її книгу «Лепрекони».

«Гадаєте, лепрекони — лише міфічні ірландські персонажі? А от і ні! Це жваві українські підлітки, які взувають до гімназії зелені черевики і називають себе спільнотою лепреконів. Друзі-лепрекони потерпають від діставучих вчителів, які ні сіло ні впало можуть заборонити учням весну, від надмірної чи, навпаки, недостатньої батьківської уваги».

«Просто як у нас у класі», «а що, хіба у нас не таке», «тільки одні уроки-уроки-уроки». Але разом з тим були інші думки підлітків: «звідки письменниця знає про нас, підлітків, так добре», «а хіба у вас у школі також були проблеми», «а чому ви описуєте так все правдиво», «а якщо батьки чи вчителі прочитають?»

До речі, і класний керівник прочитав «Лепрекони», і батьки. Хвилювалися, коли дізналися, що дехто з батьків буде на тусовці. Та чарівна гостя своєю харизмою завоювала довіру восьмикласників, відповідала на всі запитання щиро та відверто: і про школу, про своїх вчителів, і чому написала саме підлітковий роман.

Восьмикласники ніби подорослішали на тусовці, відгукнулися відвертістю, розумінням. «Та все я розумію, що і вчителі хочуть краще, і батьки. Але інколи «заносить».

І це зрозуміло, адже саме в підлітковому віці діти шукають себе, вперше закохуються, хвилюються одне за одного, сперечаються, інколи до образ, але завжди готові прийти на допомогу… Тим воно і цікаве підліткове життя.

«Я заборонити вам весну (за книгою – закохуватися) не можу, але я хвилююся і ваші проблеми – мої проблеми, - пояснювала Олена Василівна, класний керівник. – Про все це треба говорити і я радію, що сьогодні нам це вдалося».

Так, діалог із письменницею був змістовний, зустріч атмосферною, незважаючи на онлайн.

До речі, для обговорення восьмикласники самі обрали і автора, і повість, а коли дізналися, що Валентина Захабура не тільки відома в Україні письменниця, але і поет, і бард, і байкер, то запросили до Полтави в гості після карантину.

То ж, до зустрічі, Валентино Владиславівно!

Інші новини за цей день:

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради інформує —17:10
Вічна пам'ять... —16:29
Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко вітає всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! —14:33
До уваги підприємців! —10:10
Вічний календар. Іван і Феба. Мондегрін… —09:45
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 28 грудня —09:19
Легенди Новорічної Полтави! —09:05
За минулий тиждень у Полтаві народилась 71 дитина —08:50
Правила пожежної безпеки при використанні електроприладів —08:39

Журналістам до відома

02.12.2021, 15:20.  03. 12. 21, 11: 00 - вручення щорічної міської премії імені М. Ярошенка (Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5). Більше інформації

01.12.2021, 13:16.  02. 12. 2021, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

25.11.2021, 14:18.  26. 11. 21, 10: 00  — позачергова десята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

22.11.2021, 13:12.  23. 11. 21, 10: 00  — друге пленарне засідання дев'ятої сесії міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

03.12.2021, 14:11