Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:00
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:50
Полтавцям до відома:22.07.2021, 16:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.07.2021, 16:00
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Міський голова Олександр Мамай відвідав дитсадки № 81 та №65

25.03.2014, 14:04

Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 81 «Оленка» із робочим візитом відвідав міський голова Олександр Мамай.

Ясла-садок є базовим в місті Полтава з основ безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. Тому педагогічний колектив закладу презентував свою роботу з цього напрямку. Вихованці «Оленки» показали свої знання, уміння і навички правил безпечної поведінки під час музичної розваги «Правила безпеки знаємо – про життя і здоров'я дбаємо!». Діти співали, танцювали, інсценізували, читали вірші, обігравали різноманітні ситуації за темами: «Пам'ятайте завжди, що гра з вогнем призводить до біди!», «Дари природи споживаємо – про здоров'я дбаємо!», «Правила дорожні повинні знати всі: і діти пішоходи, і дорослі – водії!», «Служба порятунку на варті день і ніч!». Мер Полтави також оглянув кабінет ОБЖД, в якому зібраний ігровий, дидактичний та методичний матеріал з основ безпеки дітей дошкільного віку, та в якому залюбки навчаються та граються вихованці ДНЗ. Завідувач ДНЗ N9 81 Світлана Убийвовк провела міському голові екскурсію-огляд по груповим та службовим приміщенням закладу. Міський голова поспілкувався з батьками вихованців, з педагогічним та обслуговуючим персоналом ясел-садку. А діти отримали від міського голови в подарунок іграшки.
ДНЗ № 81 заснований в 1978 році. Ясла-садок є комунальною власністю виконавчого комітету Полтавської міської ради. Знаходиться за адресою: 36007, м. Полтава, вул. Кучеренка, 6-а. В дошкільному закладі функціонує 11 груп ( 2 ясельні та 9 садових), загальна кількість дітей – 319. Пріоритетні напрямки навчання – фізкультурно-оздоровча робота та основи безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. ДНЗ № 81 прийняв участь в розробці проекту «Імідж сучасного дошкільного закладу (дошкільний заклад майбутнього). Номінація: фізкультурно-оздоровча робота». Ясла- садок є опорним закладом з ОБЖД, співпрацює з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області.

В закладі обладнані і функціонують фізкультурна і музична зали, кабінет ОБЖД, студія образотворчого мистецтва і художньої праці, виставкова зала.

З метою розвитку творчих здібностей і нахилів вихованців працюють гуртки: «Дзвінки голосочки», «Музична веселка», «Маленькі господарі і господарочки», «Крок до школи», гурток англійської мови тощо.

В педагогічному процесі використовуються інноваційні технології, альтернативна методика М. Єфименка «Театр фізичного виховання і оздоровлення дітей дошкільного віку, методика навчання дітей ранньому читанню М. Зайцева, теорія розвитку винахідницьких здібностей, методика розвитку образної пам’яті та система навчально- ігрових завдань ейдетика, нетрадиційні техніки образотворчої діяльності ДНЗ № 81 приймає активну участь в міських і обласних методичних заходах: Міські тижні/дні педагогічної майстерності (щороку); Міські Тижні безпеки дитини-дошкільника (щороку);

Практичні заняття для курсів вихователів ПОІППО ім. Остроградського (щороку); Міський огляд конкурс «Юні екологи - рідному подвір’ю» (2010/2011 н. р.); Семінар-практикум для методистів Навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей України (2010/2011 н. р.); Всеукраїнський конкурс-захист сучасної моделі закладу «Школа сприяння здоров’ю» (2011/2012 н. р.); Зональний семінар нарада «Підвищення ефективності організації харчування в навчальних закладах області» (2011/2012 н. р.); Міський лекційно-ігровий тренінг «Створення розвивального простору» (2012/2013 н. р.); Перший (міський) тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року - 2013»; Міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних закладах (2013/2014 н. р.). Ясла садок також є активним учасником міських і обласних конкурсів та фестивалів: Міський етап обласного конкурсу колискової пісні (2012 р., 2013 р.); Міський дитячий конкурс та фестиваль «Великодня писанка» (2012 р., 2013 р.); Міська виставка та парад «Полтава вишивана» з нагоди Дня міста (2012 р., 2013 р ).

Міський голова Олександр Мамай очолив делегацію, яка відвідала Полтавський дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Школа здоров'я».

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65 «Школа здоров'я», що розташований за адресою: м. Полтава, пров. Латишева, 6 та функціонує з 1974 року.

У закладі працює 11 груп, з них 3 ясельні групи, 8 дошкільних, в яких виховується 301 дитина. Заклад має відзнаку за участь у загальнонаціональному проекті «Флагмани освіти та науки України».

На території дошкільного закладу розташовані ігрові, спортивний майданчики, є зона лісу, саду, лікарських рослин, дитячі городи, квітники. У закладі створено належні умови для всебічного, гармонійного розвитку дошкільнят. Так, сучасно облаштовано групові кімнати, музичну та спортивну зали. До послуг дітей, педагогів та батьків функціонують кабінети: методичний, медичний, практичного психолога. Комп'ютерна техніка підключена до мережі Інтернет.

Навчально-виховний процес здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, програмами «Українське дошкілля», «Впевнений старт».

Пріоритетним напрямком роботи закладу є зміцнення і збереження здоров'я дітей, формування світоглядно-оздоровчої поведінки. Маючи статус «Школи здоров'я» у закладі проводиться поглиблена робота з навчання дітей спортивним іграм і вправам, загартування організму.


Впроваджуються інноваційні педтехнології та методики: природного оздоровлення організму М. Єфименка, М. Черненка, Н. Денисенка, П. Іванова, методика раннього читання М. Зайцева, Г. Домана, ейдетика І. Матюгіна, програма «Чарівна фарба і чарівні пальчики» Л. Шульги, Е. Бєлкіної, І. Ликової, друдли, піктограми Р. Прайса, «Тантамареску» (театр одного актора), розвиваючі ігри сім'ї Нікітіних , М. Воскобовича, методика Карла Орфа.

Колектив співпрацює з Інститутом проблем виховання НАПН України Лабораторія дошкільного виховання.

Вихованці з задоволенням відвідують гуртки: хореографії, вокального співу, орігамі, квілінгу, театралізованої діяльності, художньої та ручної праці, навчання іноземної мови.

Педагоги закладу є активними учасниками різноманітних методичних заходів, беруть участь у конкурсах, фестивалях міського та обласного рівнів: «Школа сприяння здоров'ю» (II місце), «VI Міжнародний екологічний конкурс «Здоров’я може бути смачним»» (III місце), «Гармонія руху», за участь у конкурсах «Полтава-вишивана», «Великодня писанка» заклад був відзначений почесними грамотами та дипломами.

ДНЗ (ясла-садок) № 65 «Школа здоров’я» є центром освітньої роботи з дошкільниками в мікрорайоні і користується авторитетом серед батьків. На базі закладу працює консультативний центр для батьків «Діалог», де вони отримують консультативну, педагогічну та психологічну допомогу.

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Більше інформації

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Більше інформації

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Читати далі

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.07.2021, 16:00