Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:00
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:50
Полтавцям до відома:22.07.2021, 16:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.07.2021, 16:00
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві абітурієнтам допомагали у виборі професій

20.11.2019, 09:44

Для кожної молодої людини в певний час постає питання, яку професію обрати, де здобувати омріяну спеціальність. Намагаючись допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір, Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щорічно проводить виставку-презентацію навчальних закладів І-IV рівнів акредитації м. Полтава – «Освіта».

19 листопада захід традиційно пройшов у виставковій залі міського Будинку культури. На участь у виставці подали заявки 31 навчальний заклад міста та Полтавський міський центр зайнятості. Навчальні заклади підготували експозиції, на яких представили свої досягнення та навчально-виховну базу, форми навчання та вимоги до абітурієнтів, спеціальності, за якими проводиться підготовка за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Секретар міської ради Олександр Шамота звернувся до присутніх з вітальним словом та наголосив на важливості проведення даного заходу:

- Ця виставка спрямована на те, щоб майбутні випускники шкіл мали можливість далі отримати освіту в рідному місті, отримати майбутню професію саме у Полтаві і, відповідно, потім залишитися працювати у Полтаві. Тому кожного року ми проводимо виставку задля того, щоб допомогти абітурієнтам у виборі навчального закладу. Бажаю Вам, майбутні студенти, обов'язково обрати ту професію, яка буде вам до душі, яка подарує вам щастя від роботи, якою ви будете займатися у своєму дорослому житті.

Полтавська влада зацікавлена в тому, щоб молодь обирала полтавські навчальні заклади, що в подальшому дасть змогу отримати бажану професію та зробити свій внесок у всебічний розвиток рідного міста. Тому організація та проведення виставки-презентації навчальних закладів І-IV рівнів акредитації м. Полтави повністю фінансується з місцевого бюджету.

- Я переконаний, що на сьогодні основною метою влади є створити умови для того, щоб наша талановита молодь не поїхала створювати робочі місця десь у Польщі чи інших країнах за кордоном. А розбудовувала нашу чарівну Україну і залишилася у Полтаві, - наголосив депутат Полтавської міської ради сьомого скликання Олег Бєлоножко.

Головна мета заходу — показати молоді, що Полтава — місто з високим рівнем освітньої галузі, місто з великою кількістю навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів майже за всіма можливими професіями.

Цього року виставку відвідали від 6 до 8 тисяч майбутніх абітурієнтів. Випускники шкіл та їхні батьки мали змогу ознайомитись з інформаційними листівками та буклетами навчальних закладів. Усі відвідувачі могли зустрітися та поспілкуватися з викладачами й отримати відповіді на всі свої запитання.

Окрім цього, кожен випускник мав змогу безкоштовно отримати довідник для абітурієнта «Освіта 2019» з повною інформацією про навчальні заклади міста. Це дасть змогу визначитись з обранням професії, спеціальності та навчального закладу.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля підсумувала:

- Ми розпочали зміни в освітянській сфері для того, щоб діти повноцінно розкрили свій потенціал, здобувши при цьому сучасні знання. Тепер ми допомагаємо їм знайти своє покликання, обрати свій фах, продовжити навчання у вищій школі, щоб стати гідним майбутнім Полтави. Воно залежить від інтелектуального рівня нашої молоді, від її впевненості у власних силах і прагнення оновити місто.Інші новини за цей день:

Молодь Полтави обговорювала стан молодіжної політики міста —17:06
Обирай найкращу ідею для реалізації у Полтаві —15:45
Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів —14:59
Із засідання міськвиконкому: про тимчасове перекриття руху —14:09
Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради —13:32
День студента в ППК НТУ «ХПІ» та в Полтавському комерційному технікумі —11:43
Трансляція засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради — 20. 11. 2019 —10:00
У Полтаві відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Молодь року — 2019» —09:31

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Докладніше

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Більше інформації

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Докладніше

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.07.2021, 16:00