Календар оновлень:

Події міста:06.12.2020, 10:00
Документи:04.12.2020, 14:29
Полтавцям до відома:04.12.2020, 13:19
Заяви прес-служби:01.12.2020, 14:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 06.12.2020, 10:00
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора Полтава туристична For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради вітає з Міжнародним днем студента!

17.11.2020, 12:00

Студентство — це яскрава пора життя!

Пора, коли можна спробувати все: реалізувати себе як лідера, однодумця, науковця, спортсмена, очільника молодіжного об’єднання та просто гарного та надійного друга!

Щасливі, що маємо можливість працювати разом з креативним студентством нашого міста!

Разом з вами ми розфарбовуємо сьогодення новими яскравими фарбами, разом з вами ми розвиваємося, відкриваємо нові горизонти та просто живемо!

Майбутнє належить молодим, амбітним, сповненим життєвої енергії людям!

Примножуйте свою енергію, вірте у власні сили, підкорюйте найвищі вершини, творіть та досягайте!

Журналістам до відома

01.12.2020, 14:50.  02. 12. 2020, 10. 00  — засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 222) Подробиці

24.11.2020, 16:52.  25. 11. 2020, 14: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції) Читати далі

23.11.2020, 15:10.  24. 11. 2020, 10: 00 - засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (у режимі відеоконференції) Подробиці

17.11.2020, 14:46.  18. 11. 2020, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

06.12.2020, 10:00