Календар оновлень:

Події міста:30.07.2021, 16:02
Документи:30.07.2021, 11:30
Полтавцям до відома:27.07.2021, 09:44
Заяви прес-служби:23.07.2021, 08:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.07.2021, 16:02
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання розширеної медичної ради

27.11.2015, 16:59

В актовій залі 1-ї міської клінічної лікарні відбулось засідання розширеної медичної ради управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради. У нараді взяли участь міський голова Олександр Мамай та його заступник з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня. Розпочав зібрання очільник Полтави, який звернувся до присутніх медичних працівників зі словами щирої подяки:

– За останні 5 років нашої з вами роботи зроблено багато добрих справ задля створення умов для надання полтавцям якісних медичних послуг. Дякую вам за те, що в нелегких умовах сьогодення ви не знижуєте обсяги та якість надання медичної допомоги, вдосконалюєте ефективні засоби лікування та профілактики захворювань, дбаєте про найцінніше, що є у людини – її здоров’я. Запевняю вас, що міська влада продовжуватиме й надалі підтримувати кожен медичний заклад. У нас попереду багато світлих планів. Серед найважливіших – розширення закладів сімейної медицини, подальше оснащення лікарень сучасною апаратурою та комп’ютерною технікою, впровадження новітніх методик лікування.

Міська влада завжди особливої уваги приділяла галузі охорони здоров’я, як одній із найбільш приоритетних. На засіданні було обговорено здобутки та досягнення галузі медицини за останні кілька років, а зроблено, дійсно, чимало.

Протягом 2011-2015 р.р. на фінансову підтримку галузі з міського бюджету виділено близько 100 млн. грн. додаткових коштів, з них: на заробітну плату та нарахування майже 32 млн. грн.; 8 млн. грн. на медикаменти та перев’язувальний матеріал, на пільгові медикаменти – 2,5 млн. грн.; додатково на закупівлю обладнання та капітальні ремонти – понад 48 млн. грн.

За ці кошти придбано вкрай необхідне ендоскопічне, стерилізаційне, рентгенологічне, лабораторне, стоматологічне, офтальмологічне обладнання, апарати штучної вентиляції легенів, ультразвукової діагностики, медичні меблі тощо.

За рахунок капітальних видатків проведено реконструкцію травматологічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні та оновлено медичне обладнання, що покращило якість лікувально-діагностичного процессу, дало можливість широко застосовувати сучасні методики лікування.

Відремонтовано та дооснащено операційну офтальмологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні, приймальне та хірургічне відділення 2-ї міської клінічної лікарні.

Для людей з обмеженими можливостями в дитячій стоматологічній поліклініці облаштовано пандус.

У Центрах первинної медико-санітарної допомоги відремонтовано частину приміщень і робота в даному напрямку продовжується.

Тільки за останні три роки за сприяння міської влади лікувальним закладам міста передано 10 легкових автомобілів для обслуговування викликів вдома.

У цьому році в усіх лікувальних закладах здійснюються ремонтні роботи. Проводиться капітальний ремонт дитячого інфекційного відділення 1-ї міської клінічної лікарні, на що передбачено витратити понад 4 млн. грн. У січні поточного року в неврологічному відділенні
1-ої міської клінічної лікарні встановлено гідравлічний ліфт-підйомник, що докорінно поліпшило умови транспортування хворих та роботу медичних працівників. У вересні 2015 року завершено реконструкцію приміщення у селищі Червоний Шлях, у якому наразі функціонує амбулаторія сімейної медицини, відповідаюча усім сучасним вимогам до медичних закладів такого типу. Загальна сума витрат для проведення ремонтних робіт склала майже 1,5 млн. грн. Крім того, з міського бюджету виділено більше 100 тис. грн. на закупівлю медичного обладнання.

Цього тижня після капітального ремонту відкрито онкогематологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні. На проведення ремонтних робіт використано майже 960,0 тис. грн. На обладнання для онкогематологічного відділення витрачено 245 тис. грн. За ці кошти придбано медичні меблі, ліжка та матраци функціональні, опромінювачі бактерицидні, приліжкову кисневу панель та інше.

Здійснювалася робота і по енергозбереженню в лікувально-профілактичних закладах. Проведено капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж із заміною віконних блоків, в багатьох закладах відремонтовані покрівлі і дахи, проведена реконструкція зовнішньої мережі теплопостачання стаціонарного корпусу 4-ї міської клінічної лікарні. Проведена робота по заміщенню природного газу енергоресурсами, отриманими з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива. На сьогодні 1-а та дитяча міські клінічні лікарні вже опалюються пелетами, на черзі ще кілька лікарень.

Міська влада турбується і про соціальну підтримку медичних працівників. Протягом останніх років працівники закладів охорони здоров’я були нагороджені грошовими преміями до професійного свята, цінними подарунками. 25 кращих представників галузі отримали Премії Полтавського міського голови. Упродовж останніх років 35 сімей-медиків отримали сертифікати на власне житло.

Також на медичній раді розглянуті планові питання. З доповідями про роботу неврологічної служби виступили міські фахівці Юлія Матвієнко та Любов Крикотенко. Керівник Полтавського міськрайонного управління Головного управління держсанепідслужби в Полтавській області Зоя Безпала інформувала присутніх про дотримання санітарно-епідемічного режиму в лікувальних закладах міста та стан захворюваності на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції.

Інші новини за цей день:

День пам’яті жертв голодоморів —19:17
З ювілеєм, гімназіє №33! —17:00
За минулий тиждень у Полтаві народилось 86 немовлят —13:58
Відбувся відкритий легкоатлетичний турнір —12:06
Організація роботи з профілактики проявів насилля —10:08
Здійсніть дитячі мрії з благодійним проектом «Ялинка Янголів»! —09:23
Відбулося засідання журі щорічного VI міського конкурсу «Волонтер року 2015» —09:02
Тематичні заходи для учнів ЗНЗ міста в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» —08:31

Журналістам до відома

23.07.2021, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Докладніше

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Читати далі

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Читати далі

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.07.2021, 16:02