Календар оновлень:

Події міста:23.01.2022, 08:09
Документи:21.01.2022, 14:58
Полтавцям до відома:18.01.2022, 10:51
Заяви прес-служби:17.01.2022, 13:24
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.01.2022, 08:09
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Обійми мене, обійми…

21.01.2021, 11:00

«Обійми мене, обійми мене, обійми так лагідно і не пускай» – девіз для Міжнародного дня обіймів. Це слова із пісні «Обіймии» — першого синглу з альбому «Земля» українського гурту «Океан Ельзи». Із голосом Вакарчука з радіо, телебачення та плеєрів уже встигло вирости не одне покоління українців, адже він був створений ще у 1994 році. Але з часом не втрачає популярності.

14 лютого 2013 року відбулася всеукраїнська презентація пісні . Ось як про її створення розповідає Святослав Вакарчук, лідер та вокаліст гурту.

«Обійми» – багато чим цікава. Наприклад тим, що це типовий приклад колективної творчості. Тому що це пісня, яку ми написали з нашим бас-гітаристом Денисом Дудком вдвох. Була така історія: він якось приніс ідею цієї пісні. Був куплет, який звучав так, як він зараз і звучить, а далі йшла якась така дуже завернута тема. І колив він її заграв, в мене аж мурашки пішли по шкірі. Я сказав, що це круто, але якщо ми залишимо її так, як є, то вона піснею не стане, це буде просто композиція. І так та мелодія вразила, що коли хлопці пішли курити я сів за піаніно і за п’ять хвилин дописав приспів. А вже слова ми пізніше зробили».

В пісні звучать слова «Коли настане день, закінчиться війна». Хто міг подумати в 2013 році, що в нас буде війна…І зараз ці слова дуже хочеться промовляти не зі знаком запитання, а в ствердній формі.

Дякуючи нашим захисникам, ми маємо можливість обіймати рідних і коханих, хай їх Бог оберігає, а крила янголів-охоронців надійно обіймають і захищають від ворога!!!

Працівники бібліотеки-філіалу №7 створили фотопрезентацію «Обійми мене, обійми…», присвячену захисникам.

Інформацію надано Департаментом культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Журналістам до відома

17.01.2022, 13:24.  18. 01. 22, 10. 00 - Відкриття відділення постнатальної реабілітації та ІІ етапу виходжування новонароджених Комунального підприємства «Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради» Докладніше

12.01.2022, 16:08.  13. 01. 2022, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

31.12.2021, 11:45.  04. 01. 22, 10: 00  — позачергова дванадцята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

30.12.2021, 08:27.  30. 12. 2021, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.01.2022, 08:09