Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:00
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:50
Полтавцям до відома:22.07.2021, 16:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.07.2021, 16:00
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Визначили переможців конкурсу відеороликів соціальної реклами «Не мовчи!»

31.05.2016, 17:14

У стінах Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося нагородження учасників конкурсу відеороликів соціальної реклами «Не мовчи!». Цьогоріч захід проходить уже вчетверте. Його мета - формування у широких верств населення любові до рідної землі, її природи, а також розвиток духовності, моральності, художньо-естетичної, правової та екологічної культури.

Організаторами заходу є управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого уомітету Полтавської міської ради, Полтавська міська організація «Діти Чорнобиля» та Студентська рада міста Полтава. Цьогоріч конкурс було оголошено у двох номінаціях:

- «екологічна культура як показник моральності сучасного українця»;

- «патріотизм та національна свідомість як генетичний код нації».

Для участі в конкурсі загалом надійшло 17 відеоробіт. З них 13 в номінації «екологічна культура як показник моральності сучасного українця» тав номінації «патріотизм та національна свідомість як генетичний код нації» - 4.

Переможців конкурсу визначала експертна комісія, до складу якої входили організатори конкурсу, фахівці у галузях PR, фото та відео, представники громадських організацій. Тож, перемогу у конкурсі соціальної реклами «Не мовчи!» вибороли:

ІІІ місце – Андрій Брицун з відеороботою «Зцілимо зранене серце України». Він отримав подарунковий сертифікат на відвідування квест-кімнати «Заборонена локація», подарунки від мережі аптек "Триоль", подарунковий сертифікат на відвідування фітнес-студії «Баланс», грамоту та солодкі подарунки від управління у справах сім'ї, молоді та спорту, а також портативний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором.

ІІ місце посіла творча команда студентів Полтавського політехнічного коледжу (Антон Міласенко та Денис Терещенко) з роботою «Земля – твій дім». Їм вручили сертифікат на 1 місяць безкоштовного відвідування фітнес-студії «Баланс», подарунки від мережі аптек "Триоль", подарунковий сертифікат на відвідування квест-кімнати «Заборонена локація», а також портативну акустичну систему.

І місце виборола творча група Полтавського міського центру позашкільної освіти (Ігор Федан, Артем Ягнюк, Валерія Колієнко, Анастасія Дергай) з роботою «Я хочу жити в чистій Україні». Учасники команди були нагороджені подарунковим сертифікатом на відвідування квест-кімнати «Заборонена локація», подарунками від мережі аптек "Триоль", подарунковим сертифікатом на відвідування фітнес-клубу «Баланс», сертифікатом на трансляцію своєї роботи на великому світодіодному екрані в центрі міста від РА «Есфі-дизайн», солодкими подарунки та електронною книгою від управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Більше інформації

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Більше інформації

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Читати далі

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.07.2021, 16:00