Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 18:25
Полтавцям до відома:10.08.2022, 08:27
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 18:25
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання від Полтавської міської ради та виконавчого комітету депутатці міської ради восьмого скликання Оксані Дрюк

14.01.2022, 08:26

Шановна пані Оксано!

Сердечно вітаємо з Днем народження!

Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру!

Нехай успіх супроводжує Вас усюди, доля буде прихильною, а у домі завжди панує щастя та гармонія. Бажаємо здійснення усіх мрій та задоволення від роботи!

Зі святом!

З повагою,

Полтавський міський голова

Олександр МАМАЙ

Депутати Полтавської міської ради

восьмого скликання

Інші новини за цей день:

У Полтавській міській раді відбулося засідання Ради голів ОСББ —16:24
До уваги полтавців! Нагадуємо! —14:22
До Олександра Мамая завітали щедрівники —12:22
До очільника міста завітали жителі Сем’янівського старостинського округу —12:11
Полтавський міський голова нагородив юних спортсменів —10:47
Із засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації —10:26
Нагадуємо! Триває прийом робіт на щорічний літературний конкурс на здобуття премії імені М. В. Гоголя —08:54
Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 14 січня —08:46

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Читати далі

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Подробиці

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Докладніше

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

10.08.2022, 18:25