Календар оновлень:

Документи:12.06.2021, 09:27
Події міста:11.06.2021, 15:51
Полтавцям до відома:10.06.2021, 13:23
Заяви прес-служби:01.06.2021, 11:38
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.06.2021, 09:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!»

15.09.2020, 13:20

Кожен наш день насичений клопотами та випробуваннями, а слово «карантин» зовсім не додає настрою. Та ми, полтавці, вміємо долати перепони і радіти життю! Вже скоро усі ми будемо святкувати улюблене свято і маленьких, і дорослих мешканців Полтави – День міста! І саме від нас з вами залежить, яким буде цей день народження рідного міста!

Тож, налаштовуємося на позитив, надихаємося красою рідної Полтави і готуємо для рідного міста подарунки! І одним з таких незвичайних подарунків стане онлайн – конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста, який організовує Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Щоб стати учасником конкурсу необхідно:

· намалювати малюнок розміром А- 4 або А- 3, на якому зображена рідна Полтава (допускається традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· сфотографуватися із своїм малюнком;

· надіслати 1 фото - творчої роботи, 1 фото - автор зі своєю творчою роботою до 21 вересня на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/pmcsssdm/. Телефони для довідок: 56-25-13, моб. 050 441 9919

· Обов'язково вкажіть прізвище та ім'я учасника конкурсу, назву творчої роботи, контактний телефон дорослого (мама або тато, або законний представник) для зв'язку.

Кращі роботи учасників онлайн –конкурсу малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» ми покажемо у соцмережі Фейсбук з 14 по 23 вересня! А переможців чекають подарунки!

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

01.06.2021, 11:38.  02. 06. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Читати далі

19.05.2021, 10:47.  Перелік заходів на 20. 05. 2021 Подробиці

19.05.2021, 10:37.  20. 05. 21, 10: 00  — урочисте відкриття меморіальної дошки Віри Роїк («Мала академія мистецтв» вул. Соборності, 35) Докладніше

18.05.2021, 16:06.  20. 05. 2021, 14: 00 (кім. 223) — засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. З порядком денним засідання можна ознайомитися тут. Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.06.2021, 15:51