Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:00
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:50
Полтавцям до відома:22.07.2021, 16:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.07.2021, 16:00
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства

23.04.2019, 13:49

Питання розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства розглядали під час засідання профільної постійної комісії, яка відбулася 23 квітня у стінах виконкому. Провів засідання голова комісії Олександр Кудацький.

На порядку денному – розгляд поточних та планових питань комісії, а також попереднє обговорення проектів рішень, запланованих на засідання двадцять другої сесії Полтавської міської ради.

Так, до членів комісії надійшло звернення батьків дітей, які навчаються в загальноосвітній школі № 9 щодо добудови нового приміщення школи. У зверненні зазначено: кількість дітей, що тут навчається постійно зростає і приміщення закладу не дозволяє забезпечити нормальний навчальний процес для їхніх дітей, адже тут замало місця.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко доповіла, що нині школа № 9 завантажена на 130% :

– Протягом останнях 10-ти років заклад працював у дві зміни, або з підзміною з 11:00 до 16:30. Протягом останніх 3-х років спостерігається значне збільшення кількості класів та учнів у 9-й школі. Враховуючи цей факт, існує необхідність збільшення рприміщення закладу, аби задовольнити потреби усіх учнів.

Така проблема, додала Людмила Бойченко, стосується і загальноосвітніх закладів № 5, 38, гімназії № 13.

Голова постійно комісії Олександр Кудацький зауважив:

– Безперечно, проблему необхідно вирішувати, проте, давайте підходити до неї комплексно. На цій території багато каналізаційних мереж навколишніх будинків, які потребують ремонту. Отже, ми маємо проектувати і здійснювати вкрай важливу добудову таким чином, щоб не постраждали інтереси й мешканців.

Депутати взяли звернення батьків до відома та надали управлінню капітального будівництва доручення щодо замовлення проекту добудови.

Також під час засідання обговорили хід виконання рішення комісії щодо розвитку та удосконалення матеріально-технічної бази 1-ї міської клінічної лікарні. А саме будівництва добудови відділення невідкланих станів.

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня розповів, оглянувши територію 1-ї міської клінічної лікарні, було вирішено, що добудову відділення невідкладних станів краще здійснювати за головним корпусом лікарні, оскільки вона буде значних розмірів і має бути приєднана до головного корпусу.

Обговорили й питання щодо забезпечення дитячої міської клінічної лікарні комп’ютерним томографом. З відповідною петицією до міської влади зверталися раніше. Автор петиції запропонував варіант комп'ютерного томографа для дитячої лікарні. За дорученням комісії, зазначену пропозицію вивчило управління охорони здоров'я:

– Запропоноване підприємство не працює з бюджетними установами, окрім того, їхнє облданання не є ліцензійованим. Придбати для бюджетної організації за суму, запропоновану автором петиції ­ – 5 мільйонів гривень – неможливо, – доповів начальник управління охорони здоров’я Сергій Котов.

Серед проектів рішень, які розглянули депутати під час засідання комісії, такі, що стосуються внесення змін в існуючі програми гуманітарної галузі, зокрема до міської Програми реалізації сімейної та гендерної політики на 2016- 2020 роки, до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2019-2023 роки, міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки, тощо.

Розглянули депутати й пропозиції щодо додаткового включення питань до проекту порядку денного двадцять другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.

Наприкінці засідання Олександр Кудацький підсумував:

– Обговорені сьогодні питання стосувалися передусім надзвичайно важливих сфер – освітньої й медичної. Ми покращуємо умови, в яких навчатимуться діти й лікуватимуться пацієнти, але повинні також враховувати всі супутні нюанси. Якщо робити – то відповідально, щоб потім не було скарг на якість чи нераціональне використання бюджетних коштів.

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Більше інформації

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Більше інформації

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Подробиці

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.07.2021, 16:00