Календар оновлень:

Події міста:15.06.2024, 10:03
Полтавцям до відома:14.06.2024, 09:31
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:13.06.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.06.2024, 10:03
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Представники Ради безбар’єрності Полтави вивчали нові інструменти комунікації з громадськістю задля побудови відкритого діалогу в громаді

02.05.2024, 10:02

Розуміючи важливість відкритого та чесного діалогу з громадою, як інструменту побудови безбар’єрності на місцевому рівні, представники Ради безбар’єрності Полтави взяли участь у семінарі, присвяченому технікам комунікації з громадськістю.  

Семінар провела Діана Проценко, авторка-розробниця академічних курсів, тренінгів, онлайн курсів на теми інформаційного права, переговорів, медіації, ефективної комунікації та діалогу в громадах. До заходу також долучилася радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності Тетяна Ломакіна та представники пілотних обласних та міських Рад безбар’єрності. Захід відбувся за підтримки ПРООН. 

Під час зустрічі обговорили як організувати проведення нарад чи зустрічей з громадськістю між засіданнями Ради безбарʼєрності так, щоб це було приємне спілкування та ефективний захід. Обговорили технічні моменти: як організувати простір, щоб він спонукав до взаємодії; яка роль візуалізації та інтерактивних інструментів тощо. 

«Комунікація – це важлива частина роботи ради безбар’єрності територіальної громади, адже потрібно розуміти інтереси та потреби мешканців своєї громади, почути кожного й кожну, але при цьому знайти спільне рішення. Не менш важливо й говорити про плани та результати своєї роботи простою та доступною мовою, щоб це було зрозуміло всім. Сподіваємося, що семінар підказав нові рішення та техніки, які допоможуть проводити зустрічі з громадськістю в легкій атмосфері, яка дозволяє побудувати конструктивний діалог та взаємодіяти заради спільної мети», –  зазначила Тетяна Ломакіна.

Учасники заходу поділилися досвідом роботи у своїх громадах та викликами, які виникають в процесі комунікації безбар’єрних рішень. Обговорили, чому важливо вміти бачити та говорити навіть про маленькі успіхи у складному процесі та які техніки для цього варто використовувати.  

«Сьогодні говорили про організацію, ефективність, про подолання конфліктів та модерацію процесу публічних заходів, і в т.ч. безпосередньо в діяльності ради безбар’єрності, про те, які є інструменти фасилітації та як знаходити  шляхи до конструктивної комунікації в пошуку консенсусу задля формування консолідованого рішення», - розповів начальник відділу урбаністики та інфраструктурних проєктів КО «Інститут розвитку міста» ПМР, координатор проєкту створення Ради безбар’єрності у Полтавській громаді Олександр Печененко.

Рада безбар'єрності територіальної громади — це  консультативно-дорадчий орган при органах місцевого самоврядування. Його метою є моніторинг виконання стратегічних документів по безбарʼєрності та пошук рішень з поліпшення доступності міських просторів та послуг, діалог та консультації з громадськістю для обговорення питань, які потребують додаткової експертної уваги та спільного пошуку варіантів вирішення. 

Пілотування формату Рад безбар'єрності відбувається в межах ініціативи «Безбар’єрність — спільними зусиллями», яка реалізується у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) за підтримки проєкту UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

Журналістам до відома

13.11.2023, 08:49.  Заходи на 14. 11. 2023 Читати далі

13.11.2023, 08:38.  Заходи на 13. 11. 2023 Подробиці

29.09.2023, 18:08.  Заходи на 1 жовтня 2023 року Більше інформації

26.09.2023, 09:15.  Заходи на 26 вересня Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.