Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:40
Події міста:Сьогодні, 15:19
Полтавцям до відома:Сьогодні, 08:30
Заяви прес-служби:04.08.2021, 16:40
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.08.2021, 15:40
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві відбувся бізнес-форум інтегрованого розвитку міста

08.11.2018, 18:35

Головною передумовою та запорукою успішного розвитку міст в сучасному світі є міцний союз місцевої влади, бізнесу та відповідальної громади, об'єднаних спільною метою: жити в якісному середовищі – комфортному, безпечному, привабливому, мобільному, чистому та зеленому. Всі ці керівні принципи розвитку міста визначені в Концепції «Полтава 2030».

Комунальна організація «Інститут розвитку міста» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконує німецька урядова компанія «GIZ», 8 листопада у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка провели бізнес-форум інтегрованого розвитку міста. Кількасот представників підприємницького сектору Полтави мали змогу довідатися про можливості, які створить для бізнесу та місцевої громади Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Налагодження платформи для постійного діалогу між бізнесом, громадськістю та владою з метою стратегічного розвитку Полтави та успішної реалізації Концепції – головна мета форуму, зауважив директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

– Сьогодні усі присутні матимуть можливість більш детально дізнатись про направлення та положення Концепції. Розмовлятимемо про можливості й умови втілення усіх складових Концепції. Під час подіумних дискусій буде охоплено теми, які актуальні для нашого міста, будуть доцільними для бізнесового сектору: диверсифікація економіки міста та посилення Полтави як регіонального центру, розвиток культури та туризму, поліпшення довкілля та розвиток зелених зон, розвиток житлової інфраструктури, поліпшення мобільності тощо.

Участь у форумі взяли і керівництво міста та представники депутатського корпусу Полтавської міської ради. Під час свого слова заступник міського голови Віталій Нікіпелов зауважив, що досягнути мети можна лише структуризувавши усі кроки на шляху до неї:

– Успіх – це результат пладної роботи. В цьому процесі той, хто має стратегію, той має перевагу перед усіма, хто її не має. Завдяки підтримці німецької урядової компанії ми долучилися до новітніх технологій муніципального управління. Чимало небайдужих полтавців долучились до розробки цієї Концепції і способів її реалізації. Велика роль в процесі втілення належить саме підприємницькому сектору, тож, сподіваюсь на співпрацю та взаєморозуміння.

Особлива увага при презентації Концепції буде зосереджена на конкурентних перевагах міста та можливостях, створених завдяки застосуванню інструменту стратегічного інтегрованого планування та безпосередньо Концепції «Полтава 2030» для місцевого бізнесу та зацікавлених інвесторів на майбутні роки.

Учасники форуму обговорили низку актуальних питань: яким чином забезпечити успішне впровадження ідей Концепції, як підприємці можуть визначати розвиток міста та підвищувати його привабливість для залучення інвестицій; які умови потрібні для сталого розвитку місцевої економіки, подолання кризових наслідків та підвищення конкурентоздатності виробників, надавачів послуг; які умови необхідні креативному бізнесу для того, щоб використовувати та якісно просувати творчий та мистецький потенціал; що місто має зробити для забезпечення населення якісною житловою інфраструктурою та створення комфортного житлового середовища, яким має бути громадський транспорт, аби пересування містом стало зручним та комфортним для полтавців і економічно вигідним для міського бюджету.

Журналістам до відома

04.08.2021, 16:40.  05. 08. 2021, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (ПМР, к. 222) Подробиці

03.08.2021, 13:10.  04. 08. 2021, 10. 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Більше інформації

23.07.2021, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Більше інформації

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

05.08.2021, 15:19