Календар оновлень:

Документи:12.06.2021, 09:27
Події міста:11.06.2021, 15:51
Полтавцям до відома:10.06.2021, 13:23
Заяви прес-служби:01.06.2021, 11:38
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.06.2021, 09:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вперше Парад "Полтава Вишивана" буде проходити в новому форматі!

15.09.2020, 14:55

Адаптуємось до нових умов та зберігаємо чудову традицію - одягати святкову вишивку на День народження нашої рідної Полтави!

Запрошуємо усіх автомобілістів міста взяти участь в автопараді «Полтава Вишивана» з нагоди Дня міста.

Автоколона, прикрашена у національні кольори та вишивані орнаменти вирушить вулицями міста від Краєзнавчого музею

Коли? 20 вересня 2020 року о 12:00

Що потрібно для участі? Зареєструватися за посиланням https://forms.gle/VBHZ7PfAzxcZrmos5

Прикрась своє авто, вбирайся у вишиванку та поїхали з нами!

Привітай своє місто з днем народження!

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

01.06.2021, 11:38.  02. 06. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Більше інформації

19.05.2021, 10:47.  Перелік заходів на 20. 05. 2021 Читати далі

19.05.2021, 10:37.  20. 05. 21, 10: 00  — урочисте відкриття меморіальної дошки Віри Роїк («Мала академія мистецтв» вул. Соборності, 35) Докладніше

18.05.2021, 16:06.  20. 05. 2021, 14: 00 (кім. 223) — засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. З порядком денним засідання можна ознайомитися тут. Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.06.2021, 15:51