Календар оновлень:

Події міста:03.02.2023, 16:57
Полтавцям до відома:02.02.2023, 12:00
Заяви прес-служби:03.02.2023, 13:37
Документи:27.01.2023, 02:00
 
Останнє оновлення: 03.02.2023, 16:57
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 25.01.2023

Трансляція засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства

Трансляція засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

25.01.2023, 16:44

Смітсонівський інститут (США), Федеральне Міністерство закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut обрали бібліотеки Полтави

У період воєнного стану та постійних відключень електроенергії попит на бібліотечні послуги зростає. Саме бібліотеки стали тими майданчиками, де люди спілкуються, навчаються, проводять дозвілля. У 2022 р. до наших закладів долучилися понад 2 тисячі внутрішньо переміщених осіб. У нестабільні часи війни виникла потреба якісного збереження книжкових фондів та використання нових форм роботи з читачами.

У зв’язку з цим, Центральна бібліотека Полтавської міської територіальної громади, яка об’єднує 17 міських та 15 сільських бібліотек, стала шукати альтернативні джерела фінансування та взяла участь у написанні проєктів для залучення міжнародних грантів та програм...

 

25.01.2023, 15:38

«Швейний Рій» — волонтерська ініціатива працівників Центр культури та дозвілля!

7 майстринь!

27 найменувань амуніції!

Понад 2000 виробів з березня 2022-го!

Безмежна віра в Україну!

Черговий епізод з проєкту ДКМС #ДобріЛюдиВсюди

Знайомтеся з нашими друзями та колегами, колективами та групами: талановиті, енергійні, небайдужі та, що найголовніше, закохані в Україну!

25.01.2023, 15:24

Із засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства

Сьогодні під головуванням Маріанни Соліман  відбулося засідання постійної комісії  з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

Серед присутніх – члени комісії – Оксана Деркач, Вікторія Лоза, Сергій Іващенко, Ігор Кислов, Євген Момонт, Оксана Дрюк.

Після обговорення депутати підтримали питання про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних підприємств галузі охорони здоров'я, які обслуговують населення Полтавської міської територіальної громади, на 2023 рік.

Окрім цього, розглянули та додатково включили до проєкту порядку денного сесії питання про внесення змін  та доповнень до...

25.01.2023, 14:22

Україна пам'ятає...

Щоранку хвилиною мовчання українці вшановують пам'ять усіх загиблих на війні.  Ми відбудуємо країну, але ніколи не пробачимо ворогу втрачені життя. Вічна слава Героям!  Помолімося за кожного, хто поліг у бою. Україна пам'ятає...

25.01.2023, 09:00

Журналістам до відома

03.02.2023, 11:37.  Проведення зустрічі — презентації видань «Сковорода і Ми» та «Українська мрія. 25 сходинок до суспільного щастя» Докладніше

20.01.2023, 12:28.  24. 01. 2023, 13: 00 - засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. Подробиці

12.01.2023, 16:30.  Про скликання двадцять другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання Подробиці

10.01.2023, 11:25.  Графік засідань постійних комісій (оновлений) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.