Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 19:55
Полтавцям до відома:30.09.2022, 18:47
Заяви прес-служби:04.10.2022, 18:26
Документи:05.10.2022, 03:00
 
Останнє оновлення: 06.10.2022, 19:55
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 17.08.2022

Про роботу Апарату міської ради

Організаційне, документальне, інформаційне та методичне забезпечення діяльності Полтавської міської ради, її постійних та інших комісій, а також депутатів здійснює структурний підрозділ Апарат міської ради.

Підготовка і проведення пленарних засідань міської ради, її постійних комісій, Погоджувальної ради депутатських фракцій не обходиться без кваліфікованих працівників апарату.

Забезпечення депутатів ради інформаційно-довідковими матеріалами, здійснення контролю за своєчасною та якісною підготовкою проєктів рішень ради, ведення та оформлення протоколів засідань ради, розсилка рішень, надання за запитами копій рішень та витягів із протоколів сесій міської ради — далеко не повний перелік роботи структурного підрозділу...

17.08.2022, 16:51

Участь бібліотек Центральної бібліотеки Полтавської міської територіальної громади в україно-швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я»

У 2021 році територіальні громади Дніпропетровської, Львівської, Полтавської, Рівненської та Херсонської областей на конкурсній основі стали пілотними партнерськими громадами проєкту «Скорочення поширення факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні» (коротка назва «Діємо для здоров’я»). У кожній пілотній області було обрано по 4 громади для участі у проєкті. У Полтавській – це Полтавська, Диканська, Лубенська, Котелевська.

Партнером даного проєкту «Діємо для здоров’я» став Благодійний фонд «Бібліотечна країна», яким було запущено новий унікальний проєкт «Охорона здоров’я та профілактика захворювань через бібліотеки та літературу».

17 серпня 2022 р. в центральній бібліотеці ПМТГ відбулась регіональна зустріч учасників проєкту з Лубен, Диканьки, Котельви, Полтави, за участі керівника проекту Люсьєни Шум, директорки Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради Олени Ромас та представника КО «Інституту розвитку міста» Євгенії Козун. Під час зустрічі пані Люсьєна ознайомила учасників з програмою проєкту та подальшими планами. Учасники проєкту, бібліотекарі, поділились власним досвідом щодо промоції здорового способу життя в бібліотеках громад та розповіли про майбутні пізнавальні заходи...


17.08.2022, 15:44

КП «Декоративні культури» працюють сьогодні на Панянському бульварі

КП "Декоративні культури" працюють сьогодні на Панянському бульварі

17.08.2022, 15:22

Для дітей внутрішньо переміщених осіб провели екскурсію

Сьогодні, 17 серпня, у приміщенні Полтавської міської ради вкотре відбулася екскурсія. Цього разу для дітей внутрішньо переміщених осіб, які є учасниками соціально-мистецького проєкту «Простір сімейного розвитку» «ART-ГАЛАКТИКА».

Провела екскурсію членкиня Конгресу Ради Європи, Віце-Президент палати місцевих влад Конгресу Ради Європи Оксана Деркач. Вона познайомила присутніх з роботою депутатів, діти побували у їх ролі та вперше в житті взяли участь в офіційному голосуванні...

17.08.2022, 15:15

Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради оголошує другий набір внутрішньо переміщених осіб на тренінг «Повертаймося до життя. Адаптація в умовах війни»

Комунальна організація “Інститут розвитку міста” Полтавської міської ради оголошує другий набір внутрішньо переміщених осіб на тренінг “Повертаймося до життя. Адаптація в умовах війни”.

Повномасштабна війна стала неабияким шоком для всіх та поставила життя багатьох українців “на паузу”.

У таких непростих умовах люди часто не відчувають емоцій, бо психіка їх блокує. Однак ми не можемо існувати довго в такому режимі.

Як зрозуміти, що процес адаптації до нових умов почався та полегшити його?

25 серпня 2022 року практичний психолог допоможе зрозуміти і диференціювати поняття втрати, травми, кризи, стресу, а також навчить технікам стабілізації, релаксації та когерентного дихання. І, що найголовніше - допоможе кожному учаснику відновити відчуття ресурсу та опори в собі...


17.08.2022, 15:10

Полтавська міська рада продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам...

-Роздаємо гуманітарну допомогу для переселенців, які зараз проживають у Полтаві. Понад 40 тисяч продуктових наборів вже отримали внутрішньо переміщені особи. Ці набори фасовані в залежності від кількості членів родини,- зазначив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

Запрошуємо до реєстрації внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитках, квартирах, приватних домоволодіннях на території міста Полтава і старостинських округів громади (окрім шкіл і дитячих садочків), для отримання продуктових наборів.

17.08.2022, 13:48

Грошова допомога переселенцям Полтавщини!

У Полтаві та області родини переселенців, що були вимушені покинути свої домівки внаслідок збройної агресії РФ, мають змогу отримати грошову допомогу від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. Це грошова допомога у розмірі 2220 грн на кожного члена родини, яка виплачуватиметься протягом 3-х місяців.

Хто може подати заявку?

Подати заявку на грошову допомогу можуть внутрішньо переміщені особи Полтавщини, які ще не отримували допомоги від міжнародних організацій та належать до таких категорій вразливості:

«неповні сім'ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні...


17.08.2022, 10:02

Про роботу Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради

Полтаву здавна називають духовною столицею нашої країни. А всі заходи, які не відбувалися б у нашій громаді – робота справжніх професіоналів Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради.

Одночасно Департамент координує діяльність у сфері мистецької, культурно-освітньої, музейної та бібліотечної справи. Забезпечує доступність всіх видів культурної діяльності для кожного мешканця громади. Розробляє концепцію, організовує та проводить фестивалі, конкурси, свята, культурно-мистецькі заходи та проєкти, виставки мистецтва тощо.

Крім цього, фахівці підтримують молодь громади, сприяють розвитку її громадської активності, соціальних ініціатив, залучають студентство та молодь до безпосередньої участі у реалізації молодіжної політики, розбудові громадянського суспільства...

17.08.2022, 09:57

Україна пам'ятає...

Кожного ранку хвилиною мовчання згадуємо тих, чиє серце перестало битися від рук російських окупантів. Вічна слава нашим воїнам!

Світла пам'ять цивільному населенню, яке загинуло у війні. Україна пам'ятає...

17.08.2022, 09:00

Журналістам до відома

04.10.2022, 15:26.  04. 10. 2022, 10: 00 - сімнадцята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання Докладніше

21.09.2022, 12:22.  22. 09. 2022, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

08.09.2022, 09:10.  08. 09. 2022, 13. 00 - засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (кім 223). Докладніше

07.09.2022, 09:17.  07. 09. 2022, 13. 00 - засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування (кім 223). Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.