Календар оновлень:

Події міста:11.06.2023, 12:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:48
Заяви прес-служби:01.06.2023, 14:26
Документи:07.06.2023, 03:00
 
Останнє оновлення: 11.06.2023, 12:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 23.06.2022

Олександр Мамай провів ефір з журналістами «Сніданок з 1+1» (відео)

Вранці Полтавський міський голова Олександр Мамай поспілкувався з журналістами каналу «1+1». Розповів про те, як Полтава з перших годин повномасштабної війни стала надійним тилом для багатьох українців. Саме до Полтави їхали й продовжують приїжджати переселенці зі Сходу, Півдня, Півночі та усіх гарячих точок нашої країни. Полтава залишається найближчим до лінії розмежування містом, яке надає прихисток усім людям, хто цього потребує. Разом до перемоги!

23.06.2022, 17:07

Відбулась зустріч з представниками міжнародної неурядової організації Save the Children

Сьогодні, 23 червня, перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та депутатка міської ради Оксана Деркач зустрілись з представниками міжнародної неурядової організації Save the Children.

Організація Save the Children існує вже понад сто років, в Україні працює з 2014 року. Організація надає фінансову та гуманітарну допомогу.

-Обговорили допомогу, яку готова надати Save the Children внутрішньо переміщеним особам, це і одяг, засоби гігієни, продукти харчування, корм для тварин...


23.06.2022, 16:52

Із засідання виконавчого комітету: квартири для окремих категорій громадян, передача автомобіля для потреб ЗСУ, прийняття у комунальну власність благодійної допомоги

Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення передати легковий автомобіль Renault Duster для виконання бойових завдань 72-ій окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.

Крім того, було затверджено Програму будівництва та придбання житла для окремих категорій населення. Згідно проєкту рішення, для них буде придбано дві двокімнатні та одна трикімнатна квартири...

23.06.2022, 14:36

Із засідання виконавчого комітету: «Турбота», внесення змін до програм

Сьогодні, 23 червня, під головуванням Полтавського міського голови Олександра Мамая відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання запрошені представники структурних підрозділів, заступники міського голови, керівники комунальних підприємств, ЗМІ.

Серед іншого, під час засідання ухвалили рішення щодо виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2022 рік...

23.06.2022, 14:30

До уваги батьків школярів!

Фото з мережі Інтернет
Напередодні нового 2022/2023 навчального року наші діти - учні 1-11 класів - повинні пройти обов'язковий медичний огляд та отримати відповідну форму довідки 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» та копію (або витяг) карти профілактичних щеплень форми 063/о.
Якщо дитина має певне захворювання, то в довідці буде зазначено застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру. Профілактичні огляди не обов'язково робити перед початком навчального року, щоб не створювати черги та ажіотаж до лікарів-фахівців (медичний огляд проводиться один раз на рік).
Огляд дітей проводиться в присутності батьків або їх законних представників у закладі охорони здоров'я, за попереднім записом до лікаря-педіатра або сімейного лікаря, з яким підписана декларація, далі, при необхідності, надається електронне направлення на консультацію до лікарів-фахівців.
Бажаємо всім школярам міцного здоров'я та успіхів у навчанні!

23.06.2022, 10:41

Шановні колеги!

Фото з мережі Інтернет

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!

Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій!

Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! Чимало держслужбовців стали до лав ЗСУ і тепер служать своїй державі, захищаючи її.

Нехай Ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

Бажаю Вам здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!

Разом переможемо!

З повагою

міський голова Олександр Мамай

23.06.2022, 10:05

Україна пам'ятає...

Кожного ранку хвилиною мовчання згадуємо тих, чиє серце перестало битися від рук російських окупантів. Вічна слава нашим воїнам! Світла пам'ять цивільному населенню, яке загинуло у війні. Україна пам'ятає...

23.06.2022, 09:00

Журналістам до відома

01.06.2023, 11:26.  1 червня о 18: 00 до Міжнародного дня захисту дітей відбудеться благодійний авторський мюзикл «Дюймовочка» від «Творчого центру Н. Май». Більше інформації

01.06.2023, 11:25.  1 червня з 16. 00 до 19. 00 відбудеться розважальна програма «ДИТЯЧИЙ БУМ» Подробиці

01.06.2023, 11:24.  01. 06. 2023. 14: 00  — засідання виконавчого комітету (к. 222) Докладніше

30.05.2023, 09:47.  Про скликання позачергової тридцять другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.