Календар оновлень:

Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:11
Події міста:Сьогодні, 11:09
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.07.2022, 14:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 27.05.2022

Онлайн-брифінг першого заступника міського голови Валерія Пархоменка — 27. 05. 2022

Онлайн-брифінг першого заступника міського голови Валерія Пархоменка - 27.05.2022

27.05.2022, 18:55

Запрошуємо стати стипендіатом іменної стипендії Полтавської міської ради для молодих учених 2022 року!

Ти ініціативний, активний, прогресивний, перспективний та цілеспрямований молодий науковець?! Доведи, що саме ти кращий!

Департамент культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради оголошує прийом документів на отримання іменної стипендії Полтавської міської ради для молодих учених закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації (державної та недержавної форми власності) та наукових установ м. Полтави у 2022 році та запрошує саме тебе спробувати свої сили. Призначається 10 річних стипендій, кожна розміром – 2000 гривень.

Кандидати на отримання стипендії повинні до 09.06.2022 надати у паперовому варіанті та в електронному сканованому (на флеш-накопичувачі) Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради (Майдан Незалежності, 5, к. 26, 52-57-29) наступні документи щодо призначення стипендій...



27.05.2022, 15:50

Подяка полтавцям за підтримку внутрішньо переміщених осіб

Я щиро дякую всім полтавцям, які підтримують внутрішньо переміщених осіб, які прийняли в свою родину, надали житло, які кожного дня підтримують їжею, одягом, і що не менш важливо, добрим словом. Я завжди знав, що полтавці - це люди з добрим серцем та відкритою душею. Низький вам уклін! Разом переможемо!

Полтавський міський голова

Олександр Мамай

27.05.2022, 15:35

Валерій Пархоменко взяв участь у онлайн-платформі «Місцеве самоврядування єднає світ заради миру»

Вважаємо, що подібні платформи потрібні у цей час, адже там ми спільно шукаємо шляхи розв'язання економічних, фінансових, гуманітарних проблем. Також на цьому майданчику ми обмінюємося досвідом із іншими містами та країнами.

27.05.2022, 15:10

Полтавський міський голова Олександр Мамай зустрівся з керівником Полтавського офісу Ради азербайджанців України

Сьогодні Полтавський міський голова Олександр Мамай провів робочу зустріч з керівником Полтавського офісу Ради азербайджанців України Фізулі Ганбаровим.

Азербайджанська громада з перших днів війни надає гуманітарну допомогу населенню. Олександр Мамай подякував за надану допомогу, людяність, співчуття та співпереживання.

Під час зустрічі Олександр Мамай та Фізулі Ганбаров домовилися про подальшу співпрацю в напрямку гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та полтавцям.

27.05.2022, 13:54

Висловлюємо щирі співчуття...

Полтавська міська рада та виконавчий комітет сумує з приводу трагічної загибелі під час ракетного обстрілу Юрія Бехтіра, який свого часу працював заступником міського голови Полтави та очолював управління ЖКГ. Військовослужбовець загинув 25 травня 2022.

З 2004 року по 2006 рік Юрій Анатолійович працював першим заступником начальника та начальником Головного управління з питань житлово-комунального обслуговування населення Полтавської міської ради. З 2006 по 2007 рік обіймав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Колеги запам'ятали його як відповідального, компетентного керівника, чуйну та добру людину.

Пізніше Юрій Бехтір продовжував роботу в державних органах, приватних підприємствах, займався активною громадською діяльністю.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Вічна пам'ять та шана Герою-захиснику!


Полтавська міська рада

Виконавчий комітет

Полтавської міської ради

27.05.2022, 10:10

УВАГА!

Увага!

27.05.2022, 10:00

Україна пам'ятає...

Наші захисники відважно й неухильно тримають оборону нашої держави. Проте, на жаль, кожен наш новий день настає й завдяки тим, кого нагородять посмертно... Герої не вмирають! Світла пам'ять та спокій на віки усім, чиє життя безжально забрала російська армія. Україна пам'ятає...

27.05.2022, 09:00

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Більше інформації

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Читати далі

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Подробиці

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

05.07.2022, 11:09