Календар оновлень:

Події міста:23.01.2022, 08:09
Документи:Сьогодні, 14:58
Полтавцям до відома:18.01.2022, 10:51
Заяви прес-служби:17.01.2022, 13:24
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.01.2022, 08:09
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 07.12.2021

Департамент охорони здоров’я Полтавської міської ради інформує!

Фото з мережі Інтернет

Шановні мешканці Полтавської міської територіальної громади!

Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради повідомляє: у зв'язку з проведенням ряду заходів в Центрі культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади (Міський будинку культури), Центр масової вакцинації населення, що розташований на його території, 10.12.2021 року, 17.12.2021 року, 19.12.2021 року, 25.12.2021 року, 26.12.2021 року працювати не буде.

Щеплення від COVID-19 можна буде отримати в Центрах масової вакцинації, а саме...

07.12.2021, 14:52

У Полтаві відбулася зустріч з розробниками освітньої платформи для школярів «Віртуальна реальність»

Сьогодні у Полтавській міській раді відбулася зустріч «Віртуальна реальність». На зустрічі Сергій та Альона Романенки представили для директорів шкіл Полтавської громади віртуальну освітню платформу з навчальним контентом, розробленої в рамках проєкту «Ukraine open».

Розробники пояснили, що в рамках двох грантових сезонів Українського культурного фонду вони вибороли перемоги у 2019 і 2020 роках і за підтримки фонду розробили веб-сайт та мобільний застосунок з віртуальними турами, аеропанорамами туристичними локаціями Полтавської області «Poltava open»...

07.12.2021, 11:41

Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 7 грудня

Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради повідомляє: за останню добу у Полтаві зафіксовано 168 нових підтверджених випадки COVID-19.

З початку карантину підтверджено 44615 випадків та 38748 полтавців успішно одужали. За останню добу одужали 1118 осіб.

За час епідемії 906 людей померли. За останню добу – 7.

07.12.2021, 10:05

Привітання першого заступника міського голови Валерія Пархоменка з Днем місцевого самоврядування

Привітання першого заступника міського голови Валерія Пархоменка з Днем місцевого самоврядування

07.12.2021, 08:54

Привітання міського голови Олександра Мамая з Днем місцевого самоврядування

Привітання міського голови Олександра Мамая з Днем місцевого самоврядування

07.12.2021, 08:47

Вітання від Полтавської міської ради та виконавчого комітету депутатці міської ради восьмого скликання Катерині Бабіч!

Шановна пані Катерино!

Прийміть щирі вітання з Днем народження!

Нехай сьогодні і завжди в це свято Вам буде тепло від турботи і уваги дорогих людей! Нехай міцним буде те, що найдорожче в житті – дружба, здоров'я, сім'я!

Бажаємо Вам благополуччя, сонячних фарб у житті! Нехай успіх супроводжує Вас усюди, доля буде прихильною, а у домі завжди панує щастя та гармонія. Бажаємо здійснення усіх мрій та задоволення від роботи!

Зі святом!

З повагою,

Полтавський міський голова

Олександр МАМАЙ

Депутати Полтавської міської ради

восьмого скликання

07.12.2021, 08:07

Журналістам до відома

17.01.2022, 13:24.  18. 01. 22, 10. 00 - Відкриття відділення постнатальної реабілітації та ІІ етапу виходжування новонароджених Комунального підприємства «Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради» Читати далі

12.01.2022, 16:08.  13. 01. 2022, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

31.12.2021, 11:45.  04. 01. 22, 10: 00  — позачергова дванадцята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

30.12.2021, 08:27.  30. 12. 2021, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.01.2022, 08:09