Календар оновлень:

Події міста:03.12.2021, 14:11
Полтавцям до відома:03.12.2021, 08:32
Заяви прес-служби:02.12.2021, 15:20
Документи:02.12.2021, 10:27
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.12.2021, 14:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 25.10.2021

Вакцинуйтеся та захистіть себе від COVID-19!

Фото з мережі Інтернет

За два дні, 23 та 24 жовтня, у Полтаві вакциновано 2166 людей від COVID-19! Працювали 6 центрів масової вакцинації.

Дякуємо жителям Полтавської міської територіальної громади за відповідальне ставлення до свого здоров’я, а медпрацівникам – за кропітку працю!

Станом на 25 жовтня в Полтаві проведено 163900 щеплень від COVID-19. Першу дозу вакцини отримали 95238 людей, повний курс вакцинації двома дозами завершили 68882 особи...

25.10.2021, 15:22

Графік засідань постійних комісій (оновлений)

26.10.2021, 13:00 - засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування (Полтавська міська рада, кім. 223).

З порядком денним засідання можна ознайомитися тут.

27.10.2021, 10:00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (Полтавська міська рада, кім. 223).

З порядком денним засідання можна ознайомитися тут.

25.10.2021, 14:55

Увага! Голосування за Бюджет участі розпочато!

Сьогодні, 25 жовтня, стартує голосування за проєкти, подані цьогоріч на Бюджет участі Полтавської міської територіальної громади.

Протягом 2 тижнів, з 25 жовтня по 8 листопада включно, мешканці нашої громади мають можливість підтримати ідеї щодо покращення благоустрою, облаштування дитячих і спортивних майданчиків, змістовного дозвілля та інші важливі ініціативи для розвитку громади.

Тож, якщо Ви - мешканець Полтавської міської територіальної громади, якому виповнилося 14 років - переходьте за посиланням на електронну платформу https://budget.e-dem.ua/5310100000.

Авторизуйтесь, виберіть відповідний проєкт і натисніть "Підтримати" - зробіть свій вибір на користь громади...

25.10.2021, 13:03

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради інформує!

Фото з мережі Інтернет

Шановні мешканці міста!

Нагадуємо! Через 2 дні, 27 жовтня 2021 року, у першій половині дня буде проведена перевірка засобів оповіщення м. Полтава з вмиканням електричних сирен. Просимо зберігати спокій.

25.10.2021, 10:49

Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 25 жовтня

Фото з мережі Інтернет

Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 50 нових підтверджених випадків COVID-19.

З початку карантину підтверджено 34228 випадків та 30332 полтавця успішно одужали. За останню добу одужало 0 осіб.

За час епідемії 621 людина померла. За останню добу – 1.

25.10.2021, 08:34

Журналістам до відома

02.12.2021, 15:20.  03. 12. 21, 11: 00 - вручення щорічної міської премії імені М. Ярошенка (Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5). Докладніше

01.12.2021, 13:16.  02. 12. 2021, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

25.11.2021, 14:18.  26. 11. 21, 10: 00  — позачергова десята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

22.11.2021, 13:12.  23. 11. 21, 10: 00  — друге пленарне засідання дев'ятої сесії міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

03.12.2021, 14:11