Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:00
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:50
Полтавцям до відома:22.07.2021, 16:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.07.2021, 16:00
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 24.06.2021

Лазертаг — гра, що випереджає час!

За ініціативи громадської організації «Центр спеціальної підготовки «СКІФ», за підтримки Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради до Дня молоді та Дня Конституції України, 27 червня, у Полтаві відбудеться турнір з лазертагу.
Учасниками команди може стати будь-хто віком від 10 до 35 років, склад команди 6 осіб.
Змагатися гравці будуть за олімпійською системою, тобто на вибування – ті команди, які програли будуть залишати гру, а найсильніші - битися один з одним за звання кращих.
Локація: Корпусний парк
Реєстрація команд: за телефоном 0667991504
Реєстрація команд: 09.30
Початок: 10:00
Збирай свою команду, грай та святкуй День молоді разом з нами!

24.06.2021, 16:50

Департамент економіки і інвестицій Полтавської міської ради інформує!

Фото з мережі Інтернет

Департамент економіки і інвестицій надає інформацію щодо особливостей укладання договорів про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії):

- постачання теплової енергії

- постачання гарячої води

- централізоване водопостачання

- централізоване водовідведення

З особливостями укладання договорів про надання комунальних послуг можна ознайомитися тут.

24.06.2021, 15:04

У Полтаві відбудеться святковий дитячий заїзд

Полтавський міський Будинок культури запрошує усіх бажаючих віком до 10 років взяти участь у святковому дитячому заїзді, який відбудеться 28 червня у рамках фестивалю прав і свобод «Знай та Дій» до Дня Конституції України.

Бери свій самокат, біговел, велосипед чи гіроскутер та приходь 28 червня до парку Незалежності (біля стадіону «Ворскла»).

Позмагайся за круті призи від партнерів ПМБК Велоцентр та Trinx Bicycles.

Розфарбуй цей день яскравим настроєм разом з нами...


24.06.2021, 14:44

Подорож на книжкову планету

Дитяча казка — це перша і важлива сходинка у житті дитини до пізнання навколишнього світу. Вважається, що казки допомагають дітям зрозуміти оточуючу їх дійсність. Адже будь-яка казка розповідає про стосунки між людьми, про шляхи виходу з складних життєвих ситуацій.

Співробітники бібліотеки-філіалу №3 провели для дітей літературну розвагу «Подорож на Казкову планету», під час якої розповіли про історію виникнення казок, запросили малечу для участі в літературній вікторині «Чи знаєте ви казку?» та конкурсі на краще прислів'я чи приказку про казкових героїв...


24.06.2021, 14:32

ОБЕРЕЖНО! СПЕКА!

Фото з мережі Інтернет

У найближчі дні погода в Полтаві обіцяє бути особливо спекотною – стовпчик термометра сягатиме позначки +30 і більше, а тому час особливо уважно поставитися до свого здоров’я. Щоб уберегтися від негативного впливу спекотної погоди, слід збільшити кількість вживання рідини, відмовитися від алкоголю, носити головні убори та якнайменше виходити на вулицю з 12-ї до 16-ї години.

З метою запобігання негативних наслідків спеки Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи наполегливо радить:

- намагатись вирішувати свої справи, які потребують виходу на вулицю вранці до 11-12 години, або ближче до вечора, після 16 години...

24.06.2021, 13:49

Про заходи у парку «Перемога» на вихідні


Хто сказав, що проводити всією сім'єю вихідні в парку не цікаво?! А от і цікаво!

Спільний проект з @jungle_park_poltava

СІМЕЙНА естафета

МАМА, ТАТО, Я ДРУЖНЯ МИ СІМ' Я

27.06.2021 з 10:00...

24.06.2021, 11:48

У Полтаві відбулася розважальна програма «З турботою про дітей»

Учора, 23 червня, в Сонячному парку Полтави, в самому центрі міста, відбулася розважальна програма «З турботою про дітей».

«З турботою про дітей» - розважальна програма, ініційована міським головою Полтави Олександром Мамаєм. До організації свята долучилися працівники Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради...


24.06.2021, 08:54

Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 24 червня

Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 5 нових підтверджених випадків COVID-19.

З початку карантину підтверджено 28495 випадків та 27878 полтавців успішно одужали. За останню добу одужало 17 осіб.

За час епідемії 526 людей померли. За останню добу – 0.

24.06.2021, 08:47

У Полтаві відкрили першу Медіа Школу

23 червня було відкрито першу Медіа Школу у Полтаві на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Проєкт дав старт тижню молоді в рамках Дня молоді 2021.

Підготовчий шлях був тернистим, учора було урочисте відкриття, на яке завітали Ректор ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Олексій Нестуля, директорка КУ «Обласний молодіжний центр» Світлана Громцева та начальниця відділу реалізації молодіжної політики Департаменту культури, молоді та сім'ї ПМР Олена Стрілець...

24.06.2021, 08:10

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Докладніше

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Подробиці

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Подробиці

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.07.2021, 16:00