Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 09:27
Події міста:11.06.2021, 15:51
Полтавцям до відома:10.06.2021, 13:23
Заяви прес-служби:01.06.2021, 11:38
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.06.2021, 09:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 11.05.2021

Розшук вишиванки!

Полтавський міський Будинок культури шукає вишиванки з історією! Ви маєте традиційний український одяг дідуся чи бабусі? Знаєте унікальну історію, яка пов'язана з ним?

Поділіться з ПМБК історією та фото вишиванки надіславши їх на електронну адресу: mbkpoltava2@gmail.com. Або телефонуйте за номером: 0997102212; 0665502153 (Telegram)

Все місто дізнається про Вашу унікальну вишиванку, а також про її давню історію!

Автор унікальної історії вишиванки отримає в подарунок фотосесію...


11.05.2021, 16:20

З планової наради керівництва сектору ЖКГ та депутатів районних рад

Розпочинаємо робочий тиждень з планової наради керівництва сектору ЖКГ та депутатів районних рад.

З порядку денного:

- стан цвинтарів після прибирання полтавців: заплановано прибрати гілля та сухі рослинні насадження у найкоротші терміни;

- відновлення благоустрою на аварійних ділянках підприємств: наголошено на необхідності дотримуватись терміну відновлення асфальтного покриття та зеленої зони;

- аналіз наявності аварійних дерев внаслідок погодних умов: виконані заявки Служби оперативного реагування 15-80 та плани на видалення старих дерев на вулицях міста...

11.05.2021, 15:39

У Полтаві відкрили меморіальну дошку бійцю ООС Андрію Ярешку

Сьогодні на фасаді Полтавської загальноосвітньої школи №27 відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю ООС Андрію Ярешку. В заході взяли участь дружина Андрія Григоровича, Полтавський міський голова Олександр Мамай, бойові побратими, друзі, однокласники, представники духовенства та учні навчального закладу.

Андрій Ярешко народився у 1964 році у місті Полтава. Після закінчення 27-ої школи у 1981 році отримав професію електрозварювальника. Свою трудову розпочав на посаді помічника директора середньої школи №20 з господарської частини, працював на Полтавському та Мало-Будищанському будівельних комбінатах, у Полтавському управлінні бурових робіт.

Він служив у десантних військах Радянської армії, у травні 1992 року отримав військове звання «лейтенант», учасник війни в Афганістані...

11.05.2021, 13:15

Вітання від Полтавської міської ради та виконавчого комітету депутатці міської ради восьмого скликання Марині Пілатовій!

Шановна пані Марино!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, радості, веселощів, достатку! А ще безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, успіхів і величезного, неосяжного, щоденного жіночого щастя!

Нехай ваша діяльність буде сповнена успіхів і перемог, нехай робота забезпечує високий достаток і повну самореалізацію, нехай життя дарує щастя для душі і вірну любов для серця.

Сімейного благополуччя, злагоди в родині, здійснення найзаповітніших мрій!

Зі святом!

З повагою,

Полтавський міський голова

Олександр МАМАЙ

Депутати Полтавської міської ради

восьмого скликання

11.05.2021, 09:30

Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 11 травня

Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 50 нових підтверджених випадків COVID-19.

З початку карантину підтверджено 27303 випадки та 22808 полтавців успішно одужали. За останню добу одужало 0 осіб.

За час епідемії 479 людей померли. За останню добу – 1.

11.05.2021, 08:55

За минулий тиждень у Полтаві народилося 73 дитини

Фото з мережі Інтернет

Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради повідомляє, що за минулий тиждень (з 30 квітня по 7 травня 2021 року) у Полтаві народилося 73 дитини, із них 40 хлопчиків та 33 дівчинки.

У тому числі в Міському клінічному пологовому будинку Полтавської міської ради на світ з’явилося 46 дітей: 25 хлопчиків і 21 дівчинка.

У Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні народилося – 27 немовлят (15 хлопчиків та 12 дівчаток).

11.05.2021, 08:40

«Мами відомих полтавців»

До дня Матері креативна команда Полтавського міського Будинку культури створила проект «Матусі відомих людей…».

Його мета показати роль мами в становленні майбутньої особистості дитини.

Для цього вихованці творчої майстерні «Патапуф» Ілля та Христина провели бліц-інтерв’ю відомих людей нашого міста...



11.05.2021, 07:56

Журналістам до відома

01.06.2021, 11:38.  02. 06. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Докладніше

19.05.2021, 10:47.  Перелік заходів на 20. 05. 2021 Читати далі

19.05.2021, 10:37.  20. 05. 21, 10: 00  — урочисте відкриття меморіальної дошки Віри Роїк («Мала академія мистецтв» вул. Соборності, 35) Подробиці

18.05.2021, 16:06.  20. 05. 2021, 14: 00 (кім. 223) — засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. З порядком денним засідання можна ознайомитися тут. Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.06.2021, 15:51