Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 08:34
Документи:25.02.2021, 16:34
Полтавцям до відома:25.02.2021, 13:53
Заяви прес-служби:23.02.2021, 15:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.02.2021, 08:34
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 22.01.2021

Вітання міського голови Полтави Олександра Мамая з Днем Соборності України!

Дорогі полтавці!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України!

Цей день став символом зміцнення української нації, доказом незламності нашого духу та бажанням бути незалежними!

Разом з тим, ми повинні пам'ятати заповіді борців за українську державність та усвідомлювати, що побудова демократичної, заможної, соборної України – наш загальний обов'язок перед історією.

Бажаю міцного здоров'я, шановні земляки, вам та вашим близьким, благополуччя та плідної праці на користь Полтавської громади та України в цілому! Нехай Господь береже усіх нас та нашу рідну Україну! Зі святом!

Міський голова Полтави

Олександр МАМАЙ

22.01.2021, 13:48

Із позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС

21 січня 2021 року на території міста Харків в житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок престарілих, виникла пожежа, внаслідок якої загинули люди. За всіма ознаками пожежа кваліфікована, як надзвичайна ситуація державного рівня.

З метою недопущення подібних випадків на території міста Полтава та проведення профілактичної роботи по дотриманню правил пожежної безпеки, проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій...

22.01.2021, 12:15

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих під час пожежі у Харкові

Фото з мережі Інтернет

Вчора у Харкові сталася пожежа, внаслідок якої загинуло 15 осіб. Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Особливо жаху додає той факт, що більшість загиблих не могли самі пересуватися, і, відповідно, покинути місце пожежі.

Прикро, що ми кидаємося на порятунок в той момент, коли вже трапилося горе.

Легше відвернути, запобігти, аніж ліквідувати наслідки. Ми повинні зробити все можливе, щоб подібні ситуації не повторювалися.

22.01.2021, 11:14

День Соборності. Історична довідка

Фото з мережі Інтернет

Ідея соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Найяскравішого вираження ця ідея набула у ХХ столітті, коли українські землі були поділені між декількома державами і відвойовували свою незалежність.

Результатом ухвалення ІІІ Універсалу Української Центральної Ради 7 листопада 1917 року стало проголошення Української Народної Республіки. Натхненні прикладом сусідів у жовтні 1918 року представники західноукраїнських політичних партій створили Західноукраїнську Народну Республіку. Це дало старт переговорам між урядами УНР і ЗУНР про втілення ідеї Соборності...

22.01.2021, 10:14

Полтавський міський Будинок культури вітає з Днем Соборності України!

Сьогодні, в день проголошення в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності України! Це свято єдності та свободи, волі і рішучості!

Щиро вітаємо усіх із Днем Соборності України та бажаємо незламної віри, злагоди у родинах, міцного здоров’я, мирного неба та щасливого життя на славу рідної України.

Слава Україні! Героям Слава!

Пісня "Ми просто віримо" - Наталя Май, Олеся та Станіслава Май. Відеомонтаж - Олена Супрун, Альона Карпенко

22.01.2021, 09:51

День Соборності України — єднання сили й духу народу!

Кожного року 22 січня, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України.
День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Офіційно відзначати День соборності в Україні почали лише у 1999 році. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР...

22.01.2021, 09:15

Єднаймо силу та добро на щастя України

Яка ж вдалась сьогодні днина,

Що хочеться співать пісень!

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день!

В історії становлення незалежної України вагоме місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. До національного календаря цей день ввійшов як велике державне свято — День Соборності України. В цей день щороку український народ із вдячністю згадує тих героїв, які намагалися відродити незалежну соборну українську державу...

22.01.2021, 09:09

Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 22 січня

Фото з мережі Інтернет

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 75 нових випадків COVID-19.

З початку карантину підтверджено 16381 випадок та 13806 полтавців успішно одужали.

За час епідемії 234 людини померли.

Зроблено ПЛР-тестів у місті — 36614.

22.01.2021, 09:02

Журналістам до відома

23.02.2021, 15:20.  Перелік заходів на 25. 02. 2021 Читати далі

23.02.2021, 14:20.  Перелік заходів на 24. 02. 2021 Докладніше

18.02.2021, 09:07.  Перелік заходів на 19. 02. 2021 Більше інформації

17.02.2021, 15:57.  Перелік заходів на 18. 02. 2021 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

26.02.2021, 08:34