Календар оновлень:

Документи:25.02.2021, 16:34
Події міста:25.02.2021, 16:10
Полтавцям до відома:25.02.2021, 13:53
Заяви прес-служби:23.02.2021, 15:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.02.2021, 16:34
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 19.01.2021

Увага! Оголошено дитячий інтернет-конкурс малюнків «Моя Україна — єдина»!

Фото з мережі Інтернет

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, з нагоди відзначення Дня Соборності України, оголошує Дитячий інтернет-конкурс малюнків «Моя Україна – єдина».

Умови Конкурсу:

  • Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі діти до 18 років, які проживають в Полтавській ТГ.
  • Малюнки повинні відповідати тематиці Конкурсу «Моя Україна – єдина» та можуть бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).
  • з 19 січня по 25 січня 2021 року необхідно надіслати одну конкурсну роботу в електронному форматі на електронну пошту: dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Конкурс «Моя Україна – єдина») та вказати прізвище, ім'я дитини, дату народження, прізвище та ім'я одного з батьків, а також контактний телефон...

19.01.2021, 15:37

Вітання міського голови Полтави Олександра Мамая зі святом Хрещення Господнього!

Фото з архіву

Дорога Полтавська громадо!

Від щирого серця вітаю кожного з вас зі світлим християнським святом – Водохрещем. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

З давніх-давен свято Водохреща було для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. У цей день вода в усіх водоймах стає цілющою та цілий рік дарує людям здоров'я і наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Тож нехай Бог обдаровує кожну полтавську родину міцним здоров'ям, достатком, гараздами, додає сили й мудрості творити на своїй рідній землі мирне та щасливе майбутнє, кріпить нашу громаду духом віри і надії, додає наснаги задля процвітання і розбудови незалежної України та уславлення доброго імені нашого міста!

З повагою,

міський голова Полтави

Олександр МАМАЙ

19.01.2021, 14:20

Там на річці на Йордані, там Господь Христос хрестився, з рук Хрестителя Івана у святій водичці вмився

19 січня вся Україна святкує третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – свято Водохрещення.

Водохрещення або як ще називають Водохреще, Богоявлення, Йордан – це свято єднання людських душ і народження нових надій. Щороку, очищуючись освяченою водою, ми ніби знову народжуємося, залишаючи в минулому всі наші сварки, невдоволення і образи. Водохрещення – це згадка про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан.

Працівники бібліотеки-філіал №13 запрошують всіх до відеоперегляду.

19.01.2021, 10:10

Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 19 січня

Фото з мережі Інтернет

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

З початку карантину підтверджено 16179 випадків та 13455 полтавців успішно одужали.

За час епідемії 229 людей померли.

Зроблено ПЛР-тестів у місті — 36199.

19.01.2021, 09:39

Журналістам до відома

23.02.2021, 15:20.  Перелік заходів на 25. 02. 2021 Подробиці

23.02.2021, 14:20.  Перелік заходів на 24. 02. 2021 Більше інформації

18.02.2021, 09:07.  Перелік заходів на 19. 02. 2021 Більше інформації

17.02.2021, 15:57.  Перелік заходів на 18. 02. 2021 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

25.02.2021, 16:10