Календар оновлень:

Події міста:16.08.2022, 16:36
Полтавцям до відома:12.08.2022, 13:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 16.08.2022, 16:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Будьте обережні! Тонка крига!

01.02.2021, 08:34

Шановні полтавці та гості нашого міста!

У зв'язку з різким коливанням температури, крига на водоймах зараз дуже тонка! Вона сягає не більше 5 см. Є велика ймовірність того, що можна легко провалитися під лід. Тому ні в якому разі без потреби не виходьте на лід. Будьте вкрай обачні! Не наражайте себе та близьких на небезпеку.

Інші новини за цей день:

Графік «Екобусу» у лютому —16:56
Нагадуємо! Ви все ще можете підтримати Полтаву у рейтингу міст України! —16:43
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ! —13:03
Державна служба зайнятості — надійний надавач соціальних послуг —11:25
У Полтаві комунальні служби розчищають місто від снігу —10:17
Інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 1 лютого —09:42
За минулий тиждень у Полтаві народилася 81 дитина —09:08

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Докладніше

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Подробиці

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Більше інформації

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

16.08.2022, 16:36