Календар оновлень:

Події міста:24.02.2024, 12:14
Полтавцям до відома:23.02.2024, 15:25
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:23.02.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 24.02.2024, 12:14
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

28.10.2014, 14:02

31 жовтня в Україні відзначатиметься Всесвітній день заощаджень, а з 3 листопада розпочнеться Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності.

Управління Національного банку України в Полтавській області в рамках реалізації Плану заходів з підвищення рівня фінансової грамотності населення на друге півріччя 2014 року пропонує громадським організаціям, професійним асоціаціям, банківським та фінансовим установам, комерційним компаніям, центральним та місцевим органам влади взяти участь у проведенні Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень в Україні.

За словами начальника Управління Національного банку України в Полтавській області М. І. Городницького, основними завданнями Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень стануть роз'яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та інвестицій, надання правдивої інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани. Проведення даного заходу сформує в українців навички заощадження та управління власними фінансами, а також сприятиме ефективному захисту прав споживачів фінансових послуг.

У рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності передбачається проведення партнерами Національного банку України освітніх заходів для різних вікових і соціальних груп населення за спеціально розробленими Національним банком України методичними рекомендаціями та сценаріями відповідно до цільових аудиторій із їх особливостями та сферою інтересів. Матеріали можна отримати на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України «Щорічний тиждень фінансової грамотності».

Усі зацікавлені партнери, які мають досвід, ресурси та бажання проводити тематичні інтерактивні заняття для різних соціальних та вікових груп населення, можуть приєднатися до заходів Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. Просимо повідомити про свої наміри Управління Національного банку України в Полтавській області (електронна скринька: press@poltava.bank.gov.ua, телефон: 50-37-09), яке, за потреби, надасть усім зацікавленим організаційну та інформаційну підтримку.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.