Календар оновлень:

Події міста:17.04.2024, 16:26
Полтавцям до відома:17.04.2024, 09:00
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:17.04.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 17.04.2024, 16:26
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

01.04.2014, 15:10

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі радіопровідного мовлення, а також через місцеві радіомовні станції і телебачення. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради або управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської області.

На кожний випадок надзвичайних ситуацій управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради готуються приблизні варіанти повідомлень, які потім з урахуванням конкретних подій коригуються.

Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів (сирени, гудки і т. д.).

Вислухавши це повідомлення управління з питань НС та ЦЗН, кожний повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманими вказівками.

Повідомлення управління з питань НС та ЦЗН включає: місце і час виникнення надзвичайної ситуації; розміри та масштаби надзвичайної ситуації; час початку та тривалість дії факторів ураження; територія (райони, масиви, вулиці, будинки і т. д.), яка потрапляє в осередки (зони) ураження; порядок дій при надзвичайних ситуаціях; інша інформація.

Якщо сигнал застав вас у транспорті, громадському місці (магазині, театрі, на ринку тощо), необхідно уважно і спокійно вислухати вказівки адміністрації, якнайшвидше добратися додому і діяти згідно з отриманими вказівками.

Якщо сигнал застав ваших дітей у школі, дитячому садку тощо, негайно необхідно їх забрати додому і діяти відповідно до отриманих розпоряджень управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

В зв’язку з неодноразовими зверненнями до управління з питань НС та ЦЗН громадян щодо укриття в захисних спорудах, повідомляю наступне. Згідно глави 7 ст.32 п.3 п.п.1 Кодексу цивільного захисту України «Укриттю у сховищах підлягають працівники найбільш працюючої зміни суб’єктів господарювання, віднесених до відповідних категорій цивільного захисту…»

Згідно глави 7 п.2 Кодексу цивільного захисту України «Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій икористовуються найпростіші укриття, до яких відносяться цокольні або підвальні приміщення».

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.