Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:55
Полтавцям до відома:Сьогодні, 11:02
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 12.04.2024, 13:55
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

06.02.2014, 09:31

Міністерство доходів і зборів України запрошує громадськість долучитися до обговорення концепції реформи декларування доходів громадян. В основу концептуальних засад реформи, які Міністерство пропонує до обговорення, покладені найкращі світові практики декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб. До обговорення пропонується не готовий законопроект, а концептуальні основи та елементи майбутньої системи декларування доходів.

Керівництво Міндоходів прагне почути думку громадськості, по-перше, з питання розумного обмеження «загальності». Звичайно, що процес декларування стосуватиметься не усіх 44,5 млн. фізичних осіб-платників податків, зареєстрованих в Україні. Ціль обговорення – разом обрати критерії для обмеження кола громадян, які подаватимуть декларації.

По-друге, потребує досконалого аналізу один з основоположних принципів реформи - необхідність подання «разової декларації», якою пропонується підвести рису під минулим і почати взаємовідносини із платниками з чистого аркуша, спираючись на взаємну довіру та повагу.

Ці та інші елементи реформи Міндоходів закликає громадськість разом проаналізувати, щоб сконструювати найбільш оптимальну для України модель декларування доходів. Незалежні експерти, громадські організації, бізнес-асоціації, громадяни з активною позицією – долучайтесь до фахового і конструктивного діалогу.

Міністерство безкомпромісне лише в одній тезі: ця реформа потрібна українському суспільству. Українці вже довели свою громадянську зрілість та готовність жити за європейськими стандартами. Ми маємо втілювати такі стандарти в усіх аспектах нашого життя, в тому числі і у сфері податкових стосунків між громадянином і державою. Це є необхідною умовою для підвищення рівня податкової культури і фінансової грамотності у суспільстві.

Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів за адресою www.minrd.gov.ua. Долучайтесь!

Також свої пропозиції Ви можете надіслати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.