Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 17:18
Полтавцям до відома:Сьогодні, 17:16
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 24.04.2024, 17:18
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

24.01.2013, 13:08

Держкомстат розглянув питання щодо використання Класифікації організаційно-правових форм господарювання (КОПФГ) та повідомляє:

КОПФГ за своїм статусом є нормативно-технічним документом, який призначений і використовується для систематизації та впорядкування статистичної та адміністративної інформації з метою забезпечення процесу її збору, аналізу та узагальнення органами державної статистики та іншими користувачами.

Згідно із принципами побудови класифікацій, в КОПФГ суб'єкти господарювання із однотипними (тотожними) організаційно-правовими формами, об'єднані в самостійні класифікаційні угруповання, яким надано індивідуальний код та узагальнюючу назву.

У КОПФГ організаційно-правова форма «Асоціація» (код 510) застосовується для класифікації договірних об'єднань, створених з метою постійної координації господарської діяльності підприємств, що об’єдналися, шляхом централізації однієї або кількох виробничих та управлінських функцій, розвитку спеціалізації і кооперації виробництва, організації спільних виробництв на основі об'єднання учасниками фінансових та матеріальних ресурсів для задоволення переважно господарських потреб учасників асоціації.

В свою чергу, відповідно до Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» асоціація власників житлових будинків визначається як юридична особа, створена для представлення спільних інтересів об'єднань.

Враховуючи вищевикладене, для класифікації Асоціації «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків» можна використовувати класифікаційну позицію «Асоціація» (код 510).

Водночас зауважуємо, що позиція за КОПФГ «Інші об'єднання юридичних осіб» (код 590) включає союзи, спілки, асоціації підприємців і використовується у тому випадку, коли об'єднання підприємств не мають чітко визначеної форми здійснення діяльності, таких як асоціація, корпорація, консорціум, концерн або холдингова компанія та за якою немає можливості визначити характер відносин між засновниками (учасниками).


В.о. Голови В.О.Піщейко

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.