Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:26
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:00
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 17.04.2024, 16:26
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

10.06.2016, 15:51

3 червня 2016 року фахівці управління адміністративних послуг Полтавської міської ради взяли участь у семінарі щодо впровадження змін до регуляторної політики та застосування М -Тесту (норми Постанови КМУ від 11.2004 року № 308 “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта” зі змінами, внесеними постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1151 ).

Даний захід було проведено у приміщенні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, за сприянням Державної регуляторної служби України та з метою надання методичної допомоги розробникам проектів регуляторних актів.

Під час семінару були висвітлені питання щодо загальних змін до аналізу регуляторного впливу, основних помилок, яких припускаються розробники при проведенні аналізу регуляторного впливу, застосування оновлених підходів до здійснення АРВ.

Також у роботі семінару взяв участь Ляпін Д.В.- к.т.н., заслужений економіст України, ст. науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень, який ознайомив присутніх з впровадженням М-Тесту в Україні та зосередився на розрахунках витрат, які понесе середньостатистичний суб'єкт малого бізнесу внаслідок введення того чи іншого державного регулювання.

По завершенню голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна надала відповіді на запитання присутніх та підвела підсумки проведеного семінару

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.