Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

17.02.2022, 15:53

Сьогодні, 17 лютого, під головуванням заступника міського голови Віталія Нікіпелова відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянули 8 важливих питань. Зокрема, обговорили прогноз весняної повені в 2022 році, готовності суб'єктів господарювання, комунальних та інших служб до пропуску льодоходу і повені у 2022 році; стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення НС та оповіщення населення у разі їх виникнення (СРВНСО); стан захисту персоналу та населення, яке проживає в зонах можливого хімічного зараження у разі виникнення аварій на хімічно-небезпечних об'єктах; підсумки виконання завдань цивільного захисту за 2021 рік та завдання на 2022 рік; протипожежний стан житлових будинків підвищеної поверховості. Крім цього, розглянули заходи щодо попередження пожеж в житловому секторі в зимовий період, стан джерел протипожежного водопостачання на території Полтавської міської територіальної громади та передачу з місцевого матеріального резерву.

Так, під час засідання затвердили План дій виконавчого комітету Полтавської міської ради, виконавчих комітетів районних у м. Полтаві рад, управлінь, установ, організацій і підприємств, розташованих у м. Полтава, незалежно від форм власності та господарювання з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році.

Віталій Нікіпелов доручив Шевченківській, Київській, Подільській районним у м. Полтава радам провести уточнення розрахунків щодо можливої евакуації постраждалого населення (кількість населення, яке необхідно буде евакуювати, місця його тимчасового розміщення в безпечних районах тощо), а також Подільській районній у м. Полтава раді – надати акти перевірки шандорів у с. Вороніна, Герівка, Залізничників, здійснювати постійний контроль за рівнем води р. Коломак в районі залізничного моста.

Голова комісії наголосив на постійному обстеження територій (низин), що можуть бути підтоплені (у весняний період 2022 року).

- Варто забезпечити постійний контроль стану зливоприймальних каналів відкритого типу та шандорів. У разі виявлення порушень в їх роботі вжити заходів з відновлення працездатності, - зауважив Віталій Нікіпелов.

Окрім цього, він надав доручення:

1. Начальнику регіонального офісу водних ресурсів, в зоні відповідальності, щоденно передавати відомості показників рівня води на гідроспорудах в с. Вакуленці, с. Нижні Млини.

2. Начальнику Полтавського обласного центру з гідрометеорології забезпечити постійне інформування секретаріату комісії про розвиток гідрометеорологічної ситуації в м. Полтава (товщини снігового покриву, товщини промерзання ґрунту, опадів, тощо.).

3. Начальнику управління житлово-комунального господарства продовжити виконання робіт по ревізії міської зливової каналізації, у тому числі зливової каналізації відкритого типу, у разі виявлення пошкоджень організувати роботи з відновлення їх працездатності. Продовжити виконання робіт з підготовки гідротехнічних споруд та мостів до пропуску льодоходу, паводків.

Щодо питання протипожежного стану житлових будинків підвищеної поверховості було надано доручення головам Шевченківської, Київської, Подільської районних у м. Полтава рад із залученням представників РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області провести роз'яснювальну роботу з головами ОСББ, ЖБК, керівникам управлінських компаній, обслуговуючих житловий фонд підприємств, установ та організацій щодо неухильного дотримання вимог пожежної безпеки.

Серед іншого, Департаменту з цивільного захисту та оборонної роботи ПМР було доручено провести інформування населення щодо заходів пожежної безпеки в побуті, попередження травмування та загибелі людей під час пожеж, у тому числі в житловому секторі.

Що стосується стану джерел протипожежного водопостачання на території Полтавської міської територіальної громади, то КП ПОР «Полтававодоканал» та Полтавському РУ ГУ ДСНС України доручили провести перевірку стану пожежних гідрантів і пожежних водойм на території Полтавської міської територіальної громади та у суб'єктів господарювання. Про результати перевірки доповісти до секретаріату місцевої комісії.

Крім цього, керівники підприємств, установ і організацій мають вжити невідкладні заходів з відновлення пожежних водойм та пожежних гідрантів, про що інформувати Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області. Голови районних у м. Полтава рад забезпечать контроль виконання заходів з відновлення пожежних водойм та несправних пожежних гідрантів та інформувати секретаріат комісії про вжиті заходи та виконання цього рішення.

Окрім іншого, на засіданні ухвалили й рішення щодо передачі з місцевого матеріального резерву:

1) Виконавчому комітету Полтавської міської ради: маска медична – 1000 шт.; антисептик спиртовий – 30 л.; засіб для дезінфекції хлоровмісний – 1 кг.

2) Київській районній у м. Полтаві раді: протиаерозольний респіратор – 500 шт.; антисептик спиртовий – 10 л.

Місто Полтава

Райони в місті

До вашого відома:

10.08.2022, 17:00