Календар оновлень:

Документи:21.04.2017, 16:00
Полтавцям до відома:21.04.2017, 15:53
Події міста:21.04.2017, 11:44
Відеоблог:20.04.2017, 09:37
Заяви прес-служби:04.04.2017, 11:02
 
Останнє оновлення: 21.04.2017, 16:00
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.


З 20.04.2017 по 19.05.2017

Спеціаліст І-ї категорії відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І-ї категорії відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, стаж роботи не менше двох років, відповідну компетентність, досконало володіють державною мовою та персональним комп’ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агенством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань можна ознайомитись в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

 Контактний телефон: 2-57-29

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 119.З 06.04.2017 по 05.05.2017

Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)- 1 штатна одиниця 

Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади : адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)- 1 штатна одиниця.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, досконало володіють державною мовою.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування  за минулий рік, копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління.

Документи подаються протягом  30 днів з дня оголошення конкурсу.

 Контактний телефон: 56-12-55.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 15.


З 30.03.2017 по 28.04.2017

Начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста .

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше  3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

 Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206.З 30.03.2017 по 28.04.2017

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради на час відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку основного працівника до дня виходу його на роботу.

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу педагогічну або іншу освіту відповідно до напряму роботи за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, відповідну компетентність, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка встановленого зразка; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, паспорта, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством); дві фотокартки 4х6. За додатковою інформацією звертатися до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради (контактні телефони: 57 32 44, 60 95 10).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять професійне випробування. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, к. 26.


З 30.03.2017 по 28.04.2017

Управління майном комунальної власності міста оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу з питань юридичного забезпечення та обліку комунального майна (на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);

-  головного спеціаліста відділу обліку, розподілу та приватизації житла.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні майном комунальної власності міста.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 57-31-90, 56-19-96.

Адреса: м.Полтава, вул.Соборності, 36, кімн.144


З 16.03.2017 по 14.04.2017

Полтавське міське управління земельних ресурсів та земельного кадастру оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

спеціаліста І категорії відділу контролю за використанням землі та орендних відносин (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають відповідну вищу освіту, досконало володіють державною мовою і персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (формаП-2-ДС), медична довідка про стан здоров'я, копії документів про освіту, документальне підтвердження щодо подання е-декларації 2016 рік, копія паспорта, дві фотокартки 4х6 см.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитися в управлінні.

Документи подають протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36 каб. 31.

Контактні тел.: 60-30-96; 56-56-69.


З 16.03.2017 по 14.04.2017

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з технічного нагляду виробничо-технічного відділу

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, відповідну компетентність,  стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільно володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС);  дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті національного Агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта; копія військового квитка (для військовозобов'язаних).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні.

Документи подаються в управління капітального будівництва міськвиконкому протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 57-31-98.

Адреса: 36000, м. Полтава, вул. Соборності,36, кімн. 217.З 16.03.2017 по 14.04.2017

Головний спеціаліст відділу загальних питань управління звернень громадян, організаційної роботи та загальних питань (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу загальних питань управління звернень громадян, організаційної роботи та загальних питань (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

 Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

 Контактний телефон: 56-27-76.

 Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206. 


Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради запрошує на роботу бухгалтерів та економістів з відповідною вищою освітою.З питання працевлаштування можна звернутися до начальника управління освіти щопонеділка з 9.00 по 12.00  (вул. Соборності, 36, каб. 25). Додаткова інформація за телефоном: 57 31 53.

З 2.03.2017 по 31.03.2017

Головний спеціаліст відділу ведення реєстру територіальної громади управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Полтавської міської ради (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) 

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення реєстру територіальної громади управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Полтавської міської ради (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) .

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206.З 9.02.2017 по 10.03.2017

Головний спеціаліст відділу оперативного реагування

Управління житлово-комунального господарства  виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу оперативного реагування

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером. Посада передбачає чергування у нічні зміни, святкові дні та вихідні дні відповідно до графіку.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Полтава вул. Стрітенська, 19.

Під час проведення конкурсу кандидат складає іспит та проходить профвипробування. З переліком питань до іспиту можна ознайомитися в управлінні. Контактний телефон 2-07-09.

 


З 2.02.2017 по 3.03.2017

Головний спеціаліст відділу технічних засобів та програмного забезпечення

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу технічних засобів та програмного забезпечення.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206.З 24.11.2016 по 23.12.2016

Адміністратори відділу «Центр надання адміністративних послуг» (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)- 2 штатні одиниці 

Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад : адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)- 2 штатні одиниці.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, досконало володіють державною мовою.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління.

Документи подаються протягом  30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-12-55.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 15.

З 24.11.2016 по 23.12.2016

Державний реєстратор прав на нерухоме майно відділу по роботі з архівними документами з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Полтавської міської ради 

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора прав на нерухоме майно відділу по роботі з архівними документами з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Полтавської міської ради.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

 Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206.Голови ліквідаційних комісій підприємств та члени комісії

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад голів ліквідаційних комісій підприємств та членів комісії (2 особи). 

Контактний телефон (05322) 2-07-09, відділ кадрів.

Городянам