Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 10:25
Документи:Сьогодні, 09:22
Полтавцям до відома:12.09.2019, 11:26
Заяви прес-служби:12.09.2019, 11:25
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 16.09.2019, 10:25
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

З 30.08.2019 по 28.09.2019 

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади перший заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради (планування та проведення закупівлі товарів, робіт і послуг у порядку встановленому Законом України "Про публічні закупівлі"; організація проведення капітальних, поточних, аварійних ремонтів, реконструкцій приміщень та благоустрою територій закладів освіти та інші посадові обов'язки).

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76

Адреса: м.Полтава, вул.Соборності, 36, кімн.206.

З 27.08.2019 по 25.09.2019

Управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору планування, обліку та звітності .

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу економічну або фінансово-бухгалтерську освіту спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування/ державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше з років, відповідну професійну компетентність, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером (основні обов'язки: складання бюджетних запитів, паспортів бюджетних програм, здійснення закупівель на прозоро та роботи в напрямку цивільного захисту та техногенної безпеки в секретаріаті комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій).

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4x6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 60-95-13.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 218. 

З 21.08.2019 по 19.09.2019

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувач сектору з охорони праці виконавчого комітету Полтавської міської ради, на якого покладаються обов'язки уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та з охорони праці.

 До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206 


З 07.08.2019 по 05.09.2019 

Управління соціального розвитку Виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу тарифної політики та моніторингу цін (2 штатні одиниці).

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу економічну, фінансово-бухгалтерську освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування/державній службі не менше                   1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 3 років, відповідну професійну компетентність; досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, особову картку (форма П-2ДС), дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2018 рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копію паспорта, копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про конкурс до Управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, каб. 132.

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду.

За додатковою інформацією звертатися у відділ тарифної політики та моніторингу      цін (тел. 525779)


Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста виконавчого комітету Полтавської міської ради проводить набір працівників на вакантні посади старшого інспектора відділу контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Запрошуються особи, які мають повну вищу освіту. Загальний стаж роботи не обов'язковий. Досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером.

За додатковою інформацією звертатися до інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Контактний телефон: 60-28-78.

Адреса: м. Полтава, вул. Анатолія Кукоби, 39, кім. 211-б.Голови ліквідаційних комісій підприємств та члени комісії

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад голів ліквідаційних комісій підприємств та членів комісії (2 особи). 

Контактний телефон (05322) 2-07-09, відділ кадрів.


Городянам