Календар оновлень:

Події міста:17.01.2020, 16:00
Заяви прес-служби:17.01.2020, 11:51
Полтавцям до відома:17.01.2020, 11:28
Документи:15.01.2020, 16:07
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.01.2020, 16:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

З 17.01.2020 по 15.02.2020

Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу моніторингу соціальних виплат управління соціального розвитку Департаменту  охорони здоров’я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу економічну освіту відповідної кваліфікації за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування  або державній службі не менше 1 року чи стаж  роботи за фахом  в інших сферах управління  не менше 3-х років. Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп’ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством); копія паспорту та військового квитка (для військовозобов’язаних), дві фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Полтава, вул. Соборності , 36, кімната №157-а.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 52-15-51.

З 11.01.2020 по 09.02.2020

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу  автоматизації та  опрацювання документів

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі спеціаліста не менше 1-го року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління, вільно володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС);  дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (декларація подається шляхом замовлення на офіційному веб-сайті національного Агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта; копія військового квитка (для військовозобов'язаних); письмова заява, в якій особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки, згоду на оприлюднення відомостей щодо неї відповідно до зазначеного Закону.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в  кімнаті 213 управління.

Документи подаються в Управління капітального будівництва міськвиконкому протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 57-31-98.

Адреса: 36000, м. Полтава, вул. Соборності, 36, кімн. 213".

З 09.01.2020 по 07.02.2020

Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 1 штатна одиниця

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу юридичну  освіту  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління  не менше 3 років. Досконало володіють державною мовою та основними програмами роботи на комп'ютері.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка (за наявності).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління.    

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.       

Контактний телефон: 56-05-65.       

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 123/3.

З 08.01.2020 по 06.02.2020

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – заступник директора Департаменту культури, молоді та спорту - начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досконале володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп'ютері. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206 


З 08.01.2020 по 06.02.2020

Департамент культури, молоді та спорту оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст. Стаж роботи за фахом не менше 1 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Необхідне знання Законів України «Про культуру», «Про охорону культурної спадщини», «Про туризм», «Про музеї та музейну справу», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про позашкільну освіту», «Про бюджетну систему України», інших нормативно-правових актів у сферах культури та туризму. Досконале володіння державною мовою, знання іноземної мови (бажано), вміння працювати з комп'ютером, організаторські здібності.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форми П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка. За додатковою інформацією звертатися до Департаменту культури, молоді та спорту.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в Департаменті культури, молоді та спорту.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 54-55-19

Адреса: м. Полтава, майдан Незалежності,5.

З 03.01.2020 по 01.02.2020

Департамент економіки і інвестицій оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу охорони праці та питань зайнятості населення управління економічної політики Департаменту економіки і інвестицій.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до Департаменту економіки і інвестицій.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у Департаменті економіки і інвестицій.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56- 05- 89.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кімн. 156.

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - директор Департаменту культури, молоді та спорту.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досконале володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп'ютері. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206. 

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - директор Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досконале володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп'ютері. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206.

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  заступника начальника управління - начальника  відділу економічних питань управління охорони  здоров'я  Департаменту  охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі   допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідної кваліфікації  за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної  служби або досвід  роботи  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від  форми власності  не  менше  3  років. Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп'ютером.

До заяви додаються  такі документи : особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

(декларація подається шляхом заповнення на   офіційному  веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством);  копія паспорту  та копію військового квитка (для військовозобов'язаних), дві  фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою : м. Полтава,  вул. Соборності , 36, кімната № 132.

Під час проведення конкурсу  кандидати складають іспит та проходять співбесіду.  Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 56-42-43.

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку  оголошує конкурс  на заміщення вакантної  посади   заступника  начальника  відділу економічних питань управління охорони  здоров'я  Департаменту  охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі   допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідної кваліфікації - економіст  за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної  служби або досвід  роботи  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від  форми власності  не  менше  3  років. Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп'ютером.

До заяви додаються  такі документи : особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

(декларація подається шляхом заповнення на   офіційному  веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством);  копія паспорту    та копію військового квитка (для військовозобов'язаних), дві  фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою : м. Полтава,  вул. Соборності , 36, кімната № 132.

Під час проведення конкурсу  кандидати складають іспит та проходять співбесіду.  Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 56-42-43.

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  заступника начальника управління - начальника  відділу лікувально – профілактичної роботи управління охорони  здоров'я  Департаменту  охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі   допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідної кваліфікації - лікар  за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної  служби або досвід  роботи  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від  форми власності  не  менше  3  років. Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп'ютером.

До заяви додаються  такі документи : особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік( декларація подається шляхом заповнення на   офіційному  веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством);  копія паспорту    та копію військового квитка (для військовозобов'язаних), дві  фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою : м. Полтава,  вул. Соборності , 36, кімната № 132.

Під час проведення конкурсу  кандидати складають іспит та проходять співбесіду.  Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 56-42-43.

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади   заступника  начальника  відділу лікувально – профілактичної роботи управління охорони  здоров'я Департаменту  охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі   допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідної кваліфікації - лікар  за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста,  стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної  служби або досвід  роботи  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від  форми власності  не  менше  3  років. Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп'ютером.

До заяви додаються  такі документи : особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік ( декларація подається шляхом заповнення на   офіційному  веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством);  копія паспорту   та   копія військового квитка (для військовозобов'язаних), дві  фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою : м.Полтава,  вул. Соборності , 36, кімната №132.

Під час проведення конкурсу  кандидати складають іспит.  Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 56-42-43. 

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку   оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста  відділу лікувально – профілактичної роботи  управління охорони  здоров'я Департаменту  охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі   допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідної кваліфікації - лікар  за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування  або державній службі не менше 1 року чи стаж  роботи за фахом  в інших сферах управління  не менше 3-х років.  Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп'ютером.

До заяви додаються  такі документи : особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

(декларація подається шляхом заповнення на   офіційному  веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством);  копія паспорту та  військового квитка (для військовозобов'язаних),  дві  фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою : м. Полтава,  вул. Соборності , 36, кімната №132.

Під час проведення конкурсу  кандидати складають іспит.  Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 56-42-43.

З 28.12.2019 по 26.01.2020

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста  Департаменту  охорони здоров'я та соціального розвитку.

До участі у конкурсі   допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідної кваліфікації - юрист  за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування  або державній службі не менше 1 року чи стаж  роботи за фахом  в інших сферах управління  не менше 3-х років.  Має відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою  та персональним  комп'ютером.

До заяви додаються  такі документи : особова картка (форма П-2ДС), копії документів : про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування  за 2019  рік

(декларація подається шляхом заповнення на   офіційному  веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання  корупції за формою, що визначається Агентством);  копія паспорту та  військового квитка (для військовозобов'язаних),  дві  фотокартки розміром 4х6.

Документи подаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою : м. Полтава,  вул. Соборності , 36, кімната №132.

Під час проведення конкурсу  кандидати складають іспит.  Додаткову інформацію  можливо отримати за телефоном 56-42-43.

Виконавчий комітет Полтавської міської ради повідомляє, що 19.12.2019 завершено проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.

На посади:

- заступник директора департаменту, начальник управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту з питань реєстрації — державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців подано 1 заяву (Стешенко Т.В.)

- директор Департаменту з питань реєстрації подано 2 заяви (Сорока І.М., Григор'єва Л.М.)

Рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу на посади:

- заступник директора департаменту, начальник управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту з питань реєстрації — державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців визнано Стешенко Т.В.

- директор Департаменту з питань реєстрації визнано Сороку І.М.

З 18.12.2019 по 16.01.2020

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу обліку та звітності.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років, вільно володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС);  дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (декларація подається шляхом замовлення на офіційному веб-сайті національного Агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта; копія військового квитка (для військовозобов'язаних); письмова заява, в якій особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки, згоду на оприлюднення відомостей щодо неї відповідно до зазначеного Закону.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в  кімнаті 213 управління.

Документи подаються в Управління капітального будівництва міськвиконкому протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 57-31-98.

Адреса: 36000, м. Полтава, вул. Соборності, 36, кімн. 213". 

Виконавчий комітет Полтавської міської ради повідомляє, що 26.11.2019 завершено проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

На посаду заступника директора департаменту, начальника управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту з питань реєстрації - державного реєстратора прав на нерухоме майно було подану 1 заяву (Безцінна В. Ю.).

Рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу на посаду заступника директора департаменту, начальника управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту з питань реєстрації - державного реєстратора прав на нерухоме майно визнано Безцінну Вікторію Юріївну.

Виконавчий комітет Полтавської міської ради повідомляє, що 11.11.2019 завершено проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.

На посаду заступника начальника управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради з реформування було подано 1 заяву (Лоза В.В.).

На посаду директора Департаменту економіки і інвестицій було подано 2 заяви (Клименко В.І.; Буколова В.В.)

Рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу визнано:

заступник начальника управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради з реформування — Лоза Вікторія Володимирівна;

директор Департаменту економіки і інвестицій — Клименко Віта Іванівна

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста виконавчого комітету Полтавської міської ради проводить набір працівників на вакантні посади старший інспектор відділу по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

 Запрошуються особи, які мають повну вищу освіту, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером. Загальний стаж роботи не обов'язковий.

 За додатковою інформацією звертатися до інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

Контактний телефон: 60-28-78

Адреса: м. Полтава, вул. Анатолія Кукоби, 39, кім. 211-б.

Голови ліквідаційних комісій підприємств та члени комісії

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад голів ліквідаційних комісій підприємств та членів комісії (2 особи). 

Контактний телефон (05322) 2-07-09, відділ кадрів.


Городянам