Календар оновлень:

Документи:23.02.2018, 14:59
Події міста:23.02.2018, 11:30
Відеоблог:23.02.2018, 11:13
Полтавцям до відома:19.02.2018, 13:22
Заяви прес-служби:15.02.2018, 09:25
 
Останнє оновлення: 23.02.2018, 14:59
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.З 18.01.2018 по 16.02.2018

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: державного реєстратора прав на нерухоме майно відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Полтавської міської ради (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) та державного реєстратора прав на нерухоме майно відділу по роботі з архівними документами з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Полтавської міської ради (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконале володіння державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка. За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 56-27-76.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 206.


З 04.01.2018 по 02.02.2018

Управління майном комунальної власності міста оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста відділу з питань юридичного забезпечення та обліку комунального майна (на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка (для військовозобов'язаних).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні майном комунальної власності міста.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 57-31-90, 56-19-96.

Адреса: м.Полтава, вул.Соборності, 36, кімн.144.З 28.12.2017 по 26.01.2018

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансового планування, обліку та звітності

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером. Стаж роботи за фахом в державнiй службi або на службі в органах місцевого самоврядування на посадi провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, , заповнену особову картку (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Полтава вул. Стрітенська, 19.

Під час проведення конкурсу кандидат складає іспит та проходить профвипробування. З переліком питань до іспиту можна ознайомитися в управлінні. Контактний телефон 52-07-09.

З 14.12.2017 по 12.01.2018


Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оголошує конкурс на заміщення вакантної посади юрисконсульта. 

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра спеціаліста, відповідну компетентність, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільно володіють державною мовою та персональним комп'ютером. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки 4x6 см; копії документів про освіту; декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом замовлення на офіційному веб сайті національного Агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта; копія військового квитка (для військовозобов'язаних). 

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні. Документи подаються в управління капітального будівництва міськвиконкому протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу. 

Контактний телефон: 57-31-98. Адреса: 36000, м. Полтава, вул. Соборності, 36, кімн. 213

З 14.12.2017 по 12.01.2018

Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу розвитку підприємницької діяльності ( адміністрування в інформаційній інфраструктурі управління та налагоджування програмних , апаратних та інших технічних засобів та веб-порталу). 

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, досконало володіють державною мовою та досконале володіння серверних операційних систем, апаратної складової комп'ютеру, пакетом програм Microsoft Office, вміння налаштовувати комп'ютерну мережу, HTML,PHP, Joomla. 

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, витяг з єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, копія паспорта. За додатковою інформацією звертатися до відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. 

З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління. Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу. 

Контактний телефон: 52-05-65. Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 123/3. 


Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради запрошує на роботу бухгалтерів та економістів з відповідною вищою освітою.

З питання працевлаштування можна звернутися до начальника управління освіти щопонеділка з 9.00 по 12.00  (вул. Соборності, 36, каб. 25). Додаткова інформація за телефоном: 57 31 53.

Голови ліквідаційних комісій підприємств та члени комісії

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад голів ліквідаційних комісій підприємств та членів комісії (2 особи). 

Контактний телефон (05322) 2-07-09, відділ кадрів.

Городянам