Календар оновлень:

Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:34
Документи:Сьогодні, 14:23
Події міста:Сьогодні, 14:00
Полтавцям до відома:14.11.2019, 10:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.11.2019, 14:34
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Учасники першого відбору проекту «Молодіжне стажування в органах місцевого самоврядування» отримали сертифікати

26.06.2019, 11:04

Перший набір стажистів за програмою «Молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» завершив своє навчання. 25 червня учасники проекту прозвітували про свою роботу та отримали сертифікати про проходження стажування.

25 червня в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання комісії, що розглядала звіти про роботу молоді в рамках проекту «Молодіжне стажування в органах місцевого самоврядування».

Нагадаємо, цьогоріч зазначений проект проводився уперше після довготривалої перерви та зібрав чимало охочих до участі.

Кожен із учасників проходив стажування протягом 30 днів в одному із структурних підрозділів виконкому. Цього дня вони мали нагоду продемонструвати свої напрацювання та поділитися враженнями, а також пропозиціями щодо роботи управлінь та відділів виконкому.

Серед цьогорічних стажистів – Анастасія Голос. Дівчина розповіла: нині вона навчається на третьому курсі в Полтавській державній аграрній академії, а здобутий під час стажування досвід допоможе їй у майбутньому:

– Я проходила стажування в Комунальній організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради. У мене був дуже яскравий місяць, я дуже задоволена своєю співпрацею з організацією. Мені було цікаво спробувати себе в різних сферах діяльності цієї організації. Це було і ведення документації і співпраця з фахівцями структури, учасниками різних проектів. Я брала участь в організації різних великих заходів. Я відкрилась для себе по-новому. Хотілося б продовжувати цю співпрацю і надалі.

Випробувати себе в органах місцевого самоврядування вирішив і Дмитро Кандиба. Хлопець зауважив: розвиток майбутнього нашої країни залежить саме від молоді, а відтак, необхідно здобувати управлінський досвід вже сьогодні:

– Я себе відчуваю молодим, відповідальним і я хочу змінити країну на краще. Хто, як не молодь на це здатний? Під час стажування здобув дуже багато корисної інформації. Було цікаво спострегіти за роботою депутатів, відділів виконкому, як вони між собою співпрацюють.

Після того, як усі учасники стажування прозвітували про свою роботу, було вирішено усіх стажистів включити до молодіжного кадрового резерву управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

– Усі відібрані стажисти були дійсно зацікавлені в тому, що роблять. Сьогодні вони подали чудові звіти, надали власні пропозиції, які ми обов'язково взяли до відома і, можливо, разом будемо втілювати в життя, – розповіла перший заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Колечкіна. – Цей проект – це мотивація молодих людей, студентів бути активними, знаходити тебе та реалізовуватися, бути корисними суспільству.


Журналістам до відома

Сьогодні, 14:34.  20. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Більше інформації

13.11.2019, 15:30.  14. 11. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої без відповідних дозвільних документів Подробиці

12.11.2019, 15:28.  13. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Читати далі

07.11.2019, 11:20.  08. 11. 2019, 10: 00 - презентація навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств начелення м. Полтава» Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.