Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:54
Документи:Сьогодні, 11:00
Відеоблог:22.03.2019, 14:39
Полтавцям до відома:21.03.2019, 16:36
Заяви прес-служби:21.03.2019, 11:44
 
Останнє оновлення: 25.03.2019, 15:54
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У розвиток україно – бразильського співробітництва свій внесок зробить і Полтава

10.11.2009, 15:54

Сьогодні Полтаву з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло. Ця поїздка, в першу чергу, здійснюється з метою підготовки офіційного візиту до України Президента Бразилії Луїза Інасіо Лули да Сілви та проведення в його рамках підприємницького форуму за участі українських та бразильських бізнесменів.

 Варто зазначити, що на даний час Бразилія є однією з країн, що розвиваються найбільш динамічно. За оцінками Світового банку та Міжнародного валютного фонду на сьогодні вона посідає восьме місце у світі за цим показником, а до 2016 року вийде на п’яте місце. Водночас, Бразилія проявляє великий інтерес до поглиблення співпраці з Україною, яка лише розпочинається, і має великі резерви і потенційні можливості. Конкретний приклад вже є – спільна космічна програма.

 Зрозуміло, що перш за все йдеться про розвиток економічних стосунків, адже за оцінками бразильської сторони наші країни мають схожі ринкові структури. Через Україну Бразилія розраховує на вихід до ринків Східної Європи, у свою чергу Україна може розраховувати на вихід до ринків Латинської Америки через Бразилію. У Бразилії високий авторитет має наша вища освіта. І це ще один з напрямків співпраці. Бразилію цікавлять й інші сфери співробітництва. Зокрема, робота наших тренерів у видах спорту в яких України має достатні результати. Це художня гімнастика, вільна боротьба, стрибки у висоту тощо. Цікавою була інформація Посла про велике значення кооперативного руху в сільському господарстві Бразилії, в якому провідну роль відіграють українці. До речі, Бразилія є третьою країною у світі за чисельністю української діаспори.

 Конкретні питання поглиблення співробітництва наших країн на регіональному рівні були обговорені сьогодні на зустрічі, яка відбулася у секретаря міської ради Олександра Козуба. До речі, у Надзвичайного і Повноважного Посла особливий інтерес до нашого регіону. Достатньо сказати, що в ході цієї поїздки він відвідує лише 6 українських міст.

 В ході зустрічі йшлося про участь полтавських підприємців в економічному форумі, про можливості створення спільних підприємств. Секретар міської ради сказав, що в місті буде зроблено усе необхідне, щоб участь полтавських підприємців була плідною. Олександр Козуб зазначив, що ми готові прийняті і бразильських студентів, адже полтавські вузи мають значний досвід в навчанні іноземців. По завершенню зустрічі її учасники висловили спільні сподівання на конкретний результат, а список напрямків такої співпраці та пропозиції міськвиконком підготує якнайшвидше. Високій гість також поділився враженнями про Полтаву, яка, за його словами, має великі історичні й духовні надбання та традиції.

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Тамара Плужник і віце-президент Полтавської торгово-промислової палати Олександр Дуднік.

Журналістам до відома

21.03.2019, 11:44.  Запрошуємо на Форум сталої міської мобільності міста Полтава Подробиці

20.03.2019, 16:34.  21. 03. 2019 - демонтаж тимчасових споруд Більше інформації

20.03.2019, 08:24.  20. 03. 2019 - третій форум ОСББ Полтавщини Читати далі

19.03.2019, 17:06.  20. 03. 2019 - засідання виконкому Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.