Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 16:57
Події міста:Сьогодні, 16:31
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:31
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 01.06.2020, 16:57
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Фахівці Київської школи економіки навчатимуть полтавських чиновників проектному менеджменту

20.11.2018, 13:38

Невдовзі працівники міськвиконкому, депутатського корпусу та громадських організацій візьмуть участь в курсі тренінгів з проектного менеджменту. Зазначені навчання проводитимуться в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

20 листопада у приміщенні міської ради відбулася зустріч із представниками Київської школи економіки Сергієм Гвоздьовим та Павлом Шереметою щодо курсу тренінгів з проектного менеджменту, який буде проводитися в Полтаві. Участь в зустрічі взяли секретар міської ради, заступники міського голови з питань діяльноті виконавчих органів, представники депутатського корпусу міськради.

Під час зустрічі обговорили основні організаційні питання проведення навчання, яке триватиме протягом шести місяців. Навчальний курс є багатомодульним та складається з теоретичної та практичної частин. Задля проходження зазначених тренінгів будуть створені міждисциплінарні групи з працівників міськвиконкому та депутатів, працівників районних у м. Полтаві рад, громадських організацій та університетів міста. Загалом до участі в тренінговому курсі заплановано 60 учасників.

Секретар міської ради Олександр Шамота зауважив, що до переліку тих, хто візьме участь в навчанні, мають потрапити вмотивовані та відповідальні люди:

– Ми повинні зараз сформувати групи ініціативниїх і готових до впровадження Концепції-2030 працівників. Я звертаюсь до своїх колег, представників депутатських фракцій, заступників міського голови якомога відповідальніше підійти до питання, щоби усі ті, кого ми будемо пропонувати до навчання, були 100-відсотково зацікавленими.

Підтримав думку про важливість навчання, зокрема, працівників виконкому, депутат міськради Андрій Матковський:

– Сьогодні дуже багато Полтава втрачає грошей у зв’язку з тим, що ми не беремо участі в загальнодержавних програмах. Така ситуація виникає через те, що немає від нашого міста проектів, які б могли фінансуватися з держбюджету. Саме тому ми повинні підготувати кадри для того, аби вони могли якісно їх підготувати, захистити та залучити кошти.

Професор Київської школи економіки Сергій Гвоздьов поділився з присутніми досвідом роботи. Він зауважив, що Школа економіки – це осередок західної освіти в Україні:

– Ми проводимо зустрічі з людьми, які в економіці є беззаперечними авторитетами. Цей майданчик дає можливість оволодіти міжнародним глобальним рівнем знань, взяти участь у важливих дискусіях. Ми маємо досвід навчання патрульної поліції, у нас є школа журналістики, школа підготовки державних службовців, директорів підприємств. Важливою частиною нашої роботи є навчання ветеранів АТО.

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Україні Павло Шеремета зазначив, що навчання кадрів має бути спрямоване на вирішення проблем характерних саме для Полтави, а отже і проекти, які будуть розроблятися протягом періоду навчання мають бути відповідними:

– Набагато краще щось зробити, аніж просто поговорити. За шість місяців можна зробити чимало корисного та важливого. Маленькими кроками йти до комфортнішого, кращого, затишнішого та прогресивнішого міста.

Подібні навчання Київської школи економіки уже проходили в таких містах як Львів, Вінниця, Житомир.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Більше інформації

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.