Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 10:41
Документи:Сьогодні, 10:28
Полтавцям до відома:18.05.2020, 13:11
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.05.2020, 10:41
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді протягом тижня продовжує працювати у посиленому режимі з дотриманням правил карантину

08.05.2020, 14:09

Безумовно карантин став важким випробуванням для усіх полтавців та найважче сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Розуміючи це фахівці із соціальної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді надають постійну підтримку таким родинам.

Так, трьом сім'ям, які перебувають під соціальним супроводом надано гуманітарну допомогу. Проведено роботу щодо покращення санітарно - гігієнічних умов помешкання.

Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді тісно співпрацює з громадською організацією «Збережи життя» щодо надання допомоги одиноким вагітним жінкам та жінкам з новонародженими дітьми. Так, спільними зусиллями неповнолітній дівчині з новонародженою дитиною, яка перебуває під соціальним супроводом Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді , надано предмети першої необхідності для новонародженої дитини, одяг для малюка, коляска, ванночка, проводиться робота з близьким оточенням. В результаті проведеної роботи фахівцями із соціальної роботи біологічний батько офіційно визнав дитину і молоді люди планують одружитися.

Протягом цього тижня в полі зору працівників Полтавського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді були і кризові сім'ї, де батьки неналежно виконують батьківські обв'язки, а умови проживання несуть загрозу життю та здоров'ю дітей. У зв'язку з цим фахівці із соціальної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели екстрене втручання в родини. Так, з однієї сімї було вилучено 3 дітей та влаштовано до лікарні. В родині, де батьки, на момент відвідування, знаходилися в стані алкогольного сп'яніння було вилучено дитину та передано на утримання біологічній бабусі цієї дитини. Робота з даними родинами триває.

За час карантину Полтавським міським центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді здійснено 76 виїздів екстреного втручання з метою перевірки безпеки життя та здоров'я дітей.

З 10 сім'ями, діти з яких навчаються в закладах інституційного догляду та виховання міста та області, а на час карантину перебувають з батьками була проведена робота щодо відповідального батьківства, дотримання карантину, алгоритму дій вразі захворювання, онлайн – навчання тощо.

Заключено договір з медичним центром «Нові Санжари» Національної гвардії України на надання оздоровчих послуг для членів сімей загиблих, ветеранів війни та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, операції об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

Продовжує роботу телефон безкоштовної психологічної підтримки, який працює на час карантину. Так, протягом тижня були дзвінки від полтавців щодо депресії, яка пов'язана з довготривалим перебуванням на карантині та в зв'язку з втратою роботи. Зауважимо, що за психологічною підтримкою зверталися і медичні працівники лікувальних закладів міста. Психологи Полтавського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели відповідну роботу з клієнтами, а також сприяли працевлаштуванню та постановці на облік до Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Робота триває!

Інші новини за цей день:

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради —14:53
«Старі фотографії... Пам'ятаємо» —14:15
Перелік адрес житлових будинків де здійснюють дезінфекцію сьогодні, 8 травня —13:59
Засідання Виконавчого комітету Полтавської міської ради 08. 05. 2020 —13:30
До уваги полтавців! Деталі послаблення карантину в Україні із 11 травня —13:28
Увага! У Полтаві тимчасово перекриють два залізничні переїзди! —12:55
ДО УВАГИ НАБУВАЧІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ —12:00
Дo уваги пiдприємцiв! Вимоги щодо здійснення торговельної діяльності на період карантину в м. Полтава —11:30
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 8 травня —10:00
Шановні роботодавці, звертаємо вашу увагу! —09:35
Звернення Полтавської міської ради до Дня пам’яті та примирення та з нагоди 75-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні —09:25
Культурне життя міста під час окупації 1941–1943 рр. Музеї та пам’ятники —09:21

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Докладніше

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.