Календар оновлень:

Події міста:28.05.2020, 17:03
Документи:28.05.2020, 11:32
Полтавцям до відома:27.05.2020, 13:45
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.05.2020, 17:03
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У міськраді обговорили питання профілактики наркозалежності в Полтаві та реалізації програм МБФ «Альянс громадського здоров’я»

31.07.2019, 13:58

31 липня у міськраду з робочим візитом завітала старший радник з програмної діяльності Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я» Олена Пурік.

Участь в робочій зустрічі взяли секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови з соціальних та економічних питань Тетяна Юрченко, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, представники Благодійної організації «Світло надії».

Під час зустрічі, обговорили питання профілактики наркозалежності в Полтаві та реалізації програм МБФ «Альянс громадського здоров'я».

Олена Пурік зауважила, що проблема поширення явища наркоманії на сьогодні, на жаль, зростає, а відтак потребує особливої уваги. Так, важливою сьогодні є саме профілактика протидії поширення явища наркоманії.

У Полтаві питаннями наркозалежних, а також попередженням наркозалежності та профілактикою розповсюдження наркоманії активно займаються Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також благодійна організація «Світло надії».

– Безумовно, проблема поширення наркоманії в місті є, - говорить секретар міської ради Олександр Шамота. - І є служби, які займаються цими питаннями, є програми, до виконання яких залучені не лише міські служби, але й партнери, зокрема, БО "Світло надії". Маю сподівання на подальшу співпрацю та напрацювання таких методів профілактики поширення наркоманії, які в подальшому дадуть позитивний результат. Зі свого боку, міська влада підтримувати такі ініціативи та сприятиме їх реалізації.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко зазначила:

– Дуже часто молодь не має чим себе зайняти, юнакам і дівчатам не вистачає спілкування навіть в сімейному колі. Пошуки виходу накопиченої енергії призводять до вживання наркотиків, тим більше, що сьогодні синтетичні наркотики є у вільному доступі. Тому важливо запропонувати молоді альтернативу – наприклад, створення певної освітньої платформи для самореалізації. Діти, які вже стали на хибний шлях, зрозуміють, що життя цікаве та багатогранне й, замість сумнівних короткочасних насолод, оберуть правильний шлях. А Полтава, своєю чергою, отримає здорове цілеспрямоване покоління й, отже, гарантію впевненого майбутнього.

Нині на базі благодійної організації «Світло надії» діє Молодіжний центр, метою якого є організація ефективної взаємодії з підлітками і молоддю задля розвитку їх компетенцій для успішної інтеграції у життя суспільства.

– Діяльність центру спрямована на розвиток молодіжних ініціатив, тут проводяться воркшопи, семінари, тренінги, - розповіла радник міністра охорони здоров'я, фахівець БО «Світло надії» Вікторія Лоза. - Окрім того, молодь може тут отримати соціальну, юридичну, психологічну підтримку. Дуже багато молодих людей, які були клієнтами нашого центру тепер уже стали волонтерами та допомагають іншим. Ми завжди готові до співпраці з міською владою в питанні допомоги молоді. Щиро вдячна Тетяні Юрченко за підтримку наших ініціатив і розуміння важливості цієї спільної справи.

Інші новини за цей день:

Графік засідань постійних комісій —17:22
Із засідання погоджувальної ради —16:51
Оголошується конкурс соціального замовлення із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг з соціальної профілактики торгівлі людьми для учнів ЗЗСО та ПТНЗ м. Полтава, в рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016–2020 роки —10:58
Оголошується конкурс соціального замовлення із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг з консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства, в тому числі жінок, дітей, а також кривдників на території м. Полтава —08:55

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Більше інформації

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.