Календар оновлень:

Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:29
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:12
Події міста:Сьогодні, 13:47
Документи:Сьогодні, 00:00
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 14.07.2020, 16:29
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Це – не далеке майбутнє, це вже сьогодні: у Полтаві відбувся Перший міський відкритий фестиваль освітньої робототехніки та мейкерства «RoboLab»

27.05.2019, 12:07

Змагання по бездоріжжю, метання кульок, підйом на похилу поверхню та човниковий біг – і все це у виконанні роботів. Днями у Полтаві відбувся Перший міський відкритий фестиваль освітньої робототехніки та мейкерства «RoboLab»

25 команд з усієї України зареєструвались на участь у Першому міському відкритому фестивалі освітньої робототехніки та мейкерства «RoboLab», який 25 травня відбувся у Дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури.

Начальник управління освіти міськвиконкому Юрій Матвієнко розповів: під час проведення фестивалю діти-учасники з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Харкова, Запоріжжя, Кропивницького, Миколаєва та інших змагатимуться у різних номінаціях:

– Фестиваль умовно можна розділити на 2 частини: це стендова виставка гуртів шкіл та позашкілля, тобто всіх тих закладів, які займаються моделюванням та авіа моделюванням, робототехнікою у Полтаві. Друга і основна частина – це змагання з робототехніки. Вони відповідають усім нормам Всеукраїнських та Міжнародних змагань, – зазначив Юрій Матвієнко. – Переконаний, всі хто зібрався сьогодні цьому чудовому залі, всі вони будуть прославляти нашу країну у майбутньому. За ними відкриття, за ними науково-технічний прогрес, за ними майбутнє.

Привітав учасників змагань депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Говорить: фестиваль з робототехніки – гарна платформа для здобуття нових навичок у сучасному світі.

– Це історичний день для нашого міста, адже у Полтаві започатковано фестиваль робототехніки. В Україні – це досить новий напрямок і ми намагаємося робити усе для того, аби у кожній полтавській школі з'являлись гуртки, в яких діти займатимуться робототехнікою. Даний захід – це можливість кожного учня проявити себе, показати, чого він досяг за рік. Впевнений, переможці фестивалю будуть представляти свої роботи на Міжнародному рівні, – зауважив депутат. – Вчителям та наставникам бажаю і надалі надихати своїх вихованців до творчості. Учасникам же хочу сказати: не опускайте руки, адже все залежить тільки від нас. Займайтесь, працюйте над собою і нехай вас чекають великі досягнення.

Один із організаторів заходу засновник Студії STEAM-освіти «Технолаб» Владислав Кушніров розповів: одним із завдань фестивалю є пропаганда технічної творчості серед дітей та молоді:

– Фестиваль проводиться з метою розвитку здібностей юних талантів, підтримки науково-технічної творчості і популяризації робототехніки серед дітей та молоді. У межах заходу проводяться змагання із робототехніки, спрямовані на виявлення команд, що досягли найбільших успіхів у різних галузях робототехніки. Власноруч створені та запрограмовані роботи виконуватимуть різнопланові завдання, серед яких «Бездоріжжя» та «Тріатлон» у різних вікових категоріях.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко зауважила: даний проект спрямований на розвиток дитячої творчості, зокрема умінь та навичок не лише творчо мислити, але й на практиці застосовувати знання здобуті на заняттях з ізоточних наук, в частині популяризації руху з робототехніки:

– Управління у справах сім'ї, молоді та спорту є дотичним до проведення цього фестивалю. Проект «RoboLab» – учасник конкурсу проектів серед спільних заходів з дитячими, молодіжними громадськими організаціями, Студентською радою м. Полтава, органами студентського самоврядування закладів вищої освіти на 2019 рік. Він мав неабиякий успіх та отримав найбільше фінансування у розмірі 50 тисяч гривень.

Окрім того, під час фестивалю також відбувся круглий стіл із розвитку освітньої робототехніки для учителів, керівників студій тощо.

Організатори переконані: фестиваль у Полтаві набуде неабиякої популярності та стане традиційним для міста.

Довідково:

Організаторами заходу виступили Студія STEAM-освіти «Технолаб» спільно з управлінням освіти міськвиконкому та ГО «Полтавське товаристов німців «Відергебурт». Партнерами фестивалю також є управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому та Полтавське відділення фонду BrainBasket.

Журналістам до відома

Сьогодні, 14:12.  Перелік заходів на 15. 07. 2020 Подробиці

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Більше інформації

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Докладніше

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

14.07.2020, 13:47