Календар оновлень:

Події міста:17.09.2019, 17:49
Документи:17.09.2019, 16:35
Заяви прес-служби:17.09.2019, 16:01
Полтавцям до відома:16.09.2019, 14:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.09.2019, 17:49
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Щаслива підкова «проведе» полтавців та гостей міста «Стежкою легенд»

23.09.2015, 17:44

За підтримки міської влади компанія «МТС Україна відкрила у Полтаві інноваційний туристичний маршрут «Стежкою легенд». Нашому місту поталанило бути першим містом-учасником грандіозного проекту на Україні. Приємно, що відкриття припало на одне з особливих свят для кожного полтавця – День міста.

То що ж таке інноваційний туристичний маршрут?

За допомогою спеціальних інформаційних табличок з QR-кодами прокладено туристичний маршрут, що охоплює найцікавіші об'єкти показу духовної столиці України. Принцип відбору туристичних об'єктів поєднав полтавський Дитинець, згодом полковий центр Полтави – Іванова гора, з губернським центром міста – ансамбль Круглої площі. На відносно невеликій території (загальна довжина маршруту – 3 км.) людина може самостійно ознайомитися з двадцятьма об'єктами показу. До речі, кожна табличка з QR-кодом має свою унікальну символіку – це підкова-смайлик. Символ Полтави – Біла альтанка – має підковоподібну форму, тому візуальним символом і стала щаслива підкова.

Для того, щоб скористуватись QR-кодом достатньо мати на своєму смартфоні чи планшеті відповідну програму для розпізнавання QR-кодів. Сфотографувавши табличку, – вперед за цікавинками та легендами Полтави! Інформація про об'єкти структурована за принципом: назва (офіційна й та, що побутує в народі), історична довідка та легенда.

Перед урочистостями для представників засобів масової інформації було проведено прес-конференцію за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани Порохні, генерального директора компанії «МТС Україна» Олега Проживальського та його заступника Людмили Бахтіної.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня зазначила, що така практика для Полтави – ще один крок до підвищення рівня туристичної привабливості міста:

– В основі концепції – сучасні інформаційні технології, які поступово стають основою для туристичної інфраструктури міст. Розвиток сучасних технологій дає нам величезний спектр можливостей для покращення багатьох сфер життєдіяльності суспільства. Участь нашого міста в цьому, без сумніву, чудовому проекті – це можливість зробити Полтаву ціковою для туристів, покращити туристичну привабливість в цілому, відкрити щось нове для його жителів, популяризувати корисний та цікавий відпочинок!

Генеральний директор компанії «МТС Україна» Олег Проживальський у розмові з журналістами зауважив, що для міста такий проект є ще й додатковою копійкою:

– Телекомунікаційна інфраструктура – це як автомобільні шляхи, така ж візитна картка міста та області. Саме новітні технології сприяють пожвавленню бізнесу, зростанню доходів, поліпшенню економічного стану регіону та дозволять реалізовувати такі цікаві та інноваційні інфраструктурні проекти.

Урочисте відкриття з перерізанням стрічки відбулось біля таблички QR-коду, з якої й починається цікава мандрівка містом – біля пам'ятного знаку «Ігорів камінь». Першою розпочала унікальний маршрут заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня, яка пройшла чотирма точками «Стежки легенд».

Принагідно зауважити, що під час пілотної мандрівки до представників міської влади, дирекції «МТС Україна», організаторів та гостей охоче приєднались і туристи, які завітали в Полтаву.

Тож, від сьогодні усі полтавці та гості міста мають змогу розпочати незвичну мандрівку «Стежкою легенд» та дізнатись багато цікавого про духовну столицю України.

«Зберіть» двадцять усміхнених підковок та пізнайте старовинну Полтаву!


Інші новини за цей день:

Міський голова Олександр Мамай прозвітував про виконану у 2011–2015 роках роботу —18:42
Полтавський міський голова Олександр Мамай: «Дорогі студенти, майбутнє держави — у ваших руках! Саме від вас залежить, якою Україна буде завтра!» —13:50
Низький уклін вам, ветерани! —13:00
Відзначаючи День міста, вшановуємо тих, хто відвоював та відбудував його для нас, прийдешніх поколінь! —09:39
Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем міста! —07:51

Журналістам до відома

17.09.2019, 16:01.  18. 09. 2019, 14: 00 - форум «Творимо Полтаву-туристичну разом» Подробиці

12.09.2019, 11:25.  Створення функціональної концепції ревіталізації Цетрального ринку Докладніше

12.09.2019, 11:22.  17. 09. 2019, 12: 00 - перевзення пасажирів, супровід та допомога маломобільним пасажирам у громадському транспорті (Зупинка Корпусний сад) Читати далі

11.09.2019, 14:44.  Дні європейської спадщини у Полтаві Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.