Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:00
Документи:Сьогодні, 00:00
Полтавцям до відома:04.06.2020, 13:36
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.06.2020, 13:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Проект "ПРОМІС": перші кроки в Полтаві

23.03.2016, 13:02

Відбулося установче засідання дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку, який було створено задля впровадження Проекту «Партнерство для розвитку міст». На засіданні були присутні секретар міської ради Оксана Деркач, працівники Полтавського міськвиконкому, представники громадських організацій та бізнесу. Провідні експерти з питань врядування розповіли запрошеним про сам Проект, ознайомили з напрямами його діяльності та роллю дорадчого комітету в його реалізації.

Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) – це проект міжнародної технічної допомоги, який спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління, прискорення економічного розвитку, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу. Виконавцем даного проекту є Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністрества міжнародних справ Канади.

У грудні 2015 року Проект ПРОМІС уклав меморандуми про співпрацю з містами-партнерами, чим розпочав роботу щодо розбудови 4-регіонів України. Полтава входить до переліку міст-партнерів, де буде реалізовуватися даний Проект.

Для успішного провадження Проекту «Партнерство для розвитку міст», у містах-партнерах було створено Дорадчі комітети з ефективного врядування і розвитку. Вони є тимчасовими консультативно-дорадчими органами, створеними на час реалізації Проекту. Представники цього комітету здійснюватимуть нагляд, аналіз та контроль за його впровадженням.

До складу дорадчих комітетів входять представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадських організацій, бізнес-асоціацій, жіночих організацій, засобів масової інформації. Кількісний склад Комітету формується за таким принципом: не більше 40% від складу Комітету є представники органів місцевого самоврядування, а решта - формується з числа компетентних, досвідчених, авторитетних представників неурядових організацій, установ та закладів міста.

Із членів Комітету формується Виконавча робоча група, до складу якої входять голова, заступник голови, секретар Комітету, представники громадських організацій та регіональний координатор проекту ПРОМІС у області.

Засідання Комітету проводитимуться не рідше одного разу на 6 місяців. Вони є відкритими – у них можуть брати участь усі зацікавлені особи, однак без права голосу.

Діяльність дорадчих комітетів є відкритою та гласною. Усі протокольні рішення, звернення та висновки дорадчих комітетів мають рекомендаційний характер та є обов'язковими до розгляду виконавчим комітетом, управліннями та відділами міської ради кожного міста, в якому вони створені.

Основне завдання дорадчих комітетів – це налагодження суспільного діалогу щодо актуальних питань місцевого врядування, розробки та впровадження стратегій, планів, цільових програм, проектів та заходів у сфері демократичного врядування, збалансованого розвитку, підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, впроваждення прозорих та ефективних моделей управління, що відповідають пріоритетам місцевого розвитку і стимулюють проведення реформ.

Секретар міської ради Оксана Деркач розповіла присутнім про проекти, які сьогодні уже починають реалізовуватись у місті та висловила свої сподівання на подальшу співпрацю з Проектом ПРОМІС:

− Хочеться, щоб Полтава розвивалась, як Полтава туристична. У нас є багато причин претендувати на статус історичних, культурних, особистісних. Я маю надію, що з допомогою ПРОМІСу, все про що ми мріємо, буде реалізовано. І дуже скоро у своєму розвитку ми будемо схожими на такі міста як Львів та Вінниця. У нас уже є певні напрацювання у сфері розвитку міста, і ми готові до плідної співпраці!

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.