Календар оновлень:

Відеоблог:Сьогодні, 14:27
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:25
Події міста:Сьогодні, 14:03
Документи:Сьогодні, 13:07
Заяви прес-служби:16.03.2018, 14:29
 
Останнє оновлення: 20.03.2018, 14:27
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У спорті ентузіазму замало!

18.12.2009, 17:23

Непідробним ентузіазмом до занять спортом захопили присутніх на прес-конференції в ІА «Новини України» директор Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №5 Василь Синиця та двоє спортсменів-чемпіонів Володимир Очкань та Олег Федорко. Кожен з них – людина відома в спортивному колі Полтавщини. Василь Синиця був головним тренером і засновником БК «Полтава-баскет», Володимир Очкань - майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у довжину, учасник Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року, Олег Федорко - чемпіон світу серед ветеранів спорту зі стрибків у висоту.

Спортсменам боліло говорити про проблеми в українському спорті, про відсутність технічного оснащення майданчиків для занять, зокрема, технічної спеціалізації у легкій атлетиці - стрибків у висоту. Але ж такими щирими були слова подяки меру міста, місцевій владі, спонсорам та меценатам, що дали змогу зворухнути з мертвої крапки у бік розвитку такий стабільний застій у легкій атлетиці міста. Першою ластівкою була заснована 2 січня 2008 року рішенням сесії Полтавської міської ради спеціалізована Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №5. В школі сьогодні діє 2 відділення: легка атлетика та дзюдо. Працює 14 кваліфікованих тренерів – викладачів з цих видів спорту. Серед них – заслужений тренер України, педагог-наставник багатьох учасників Олімпійський ігор, майстрів спорту міжнародного класу Василь Омельяненко. На даний час в ДЮСШ займаються 467 учнів спортсменів, з них 12 КМС, 8-І розрядників, 137-з ІІ-ІІІ та юнацькими розрядами.

Учні здобували звання чемпіонів України з дзюдо, зі стрибків у довжину, призерів змагань.. Призерами на міжнародних турнірах з легкої атлетики стали спортсмени: Кравченко Олександр, Блащак Тетяна, Федченко Владислав, Буряк Олександр, Гармаш Юлія, яка отримує стипендію міського голови. Цього року на змаганнях у Ялті із 168 спортивних шкіл України Полтавська ДЮСШ №5 була 17-ою.

З часу заснування значні зусилля влади та спонсорів були спрямовані на розвиток матеріально – технічної бази школи. Проведений капітальний ремонт залу боротьби на загальну суму близько 53 тис.грн. (31 тис.грн. була виділена з міського бюджету). На поточний ремонт легкоатлетичного манежу пішло більше 18 тис.грн. Зала манежу знаходилась під аварійною трибуною і займатися у ній було небезпечно для життя. Привести до ладу приміщення вдалося лише після реконструкції стадіону «Ворскла», яку міська влада здійснила до матчу за Єврокубок України. Придбано обладнання для сектора зі стрибків у висоту, в зал дзюдо закуплено татамі, на що з міського бюджету виділили 40 тис.грн. Загалом 2008 року на розвиток школи витрачено 71 тис.грн. з міського бюджету та 40 тис.грн. спонсорських коштів.

Необхідно відроджувати королеву спорту, наголошували спортсмени, бо саме легкоатлетичні навантаження є основою для занять іншими видами спорту та укріплюють імунну систему людини, що останнім часом є принципово важливим для виховання здорової молоді.

Журналістам до відома

16.03.2018, 14:29.  Новий проект музею історії Полтавської битви Докладніше

13.03.2018, 14:24.  15. 03. 2018, 11: 00 - презентація та обговорення Стратегії сфери розвитку «Посилення статусу Полтави як регіонального центру» Читати далі

06.03.2018, 09:58.  6 березня, о 14. 00 - відкриття у парку Івана Котляревського Алеї пам'яті полеглих захисників на Сході України Читати далі

06.03.2018, 08:58.  8 березня у м-ні Левада відбудеться святковий забіг на 5 кілометрів Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.