Календар оновлень:

Заяви прес-служби:25.09.2020, 16:24
Події міста:25.09.2020, 16:09
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Документи:25.09.2020, 09:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.09.2020, 16:24
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує Art-марафон онлайн “Ура! Канікули!»

20.05.2020, 09:33

Карантин змінив звичний розпорядок життя кожного. Однак, неабиякі випробування дісталися на долю школярів та їх батьків! Онлайн –навчання виявилося справжнім іспитом на витривалість і дітей, і їх батьків! Тож, не дивно, що мами і татусі мріяли та чекали про шкільні канікули своїх дітей, як про свої в дитинстві.

Ми пропонуємо і батькам, і дітям відпочити та поставити фінальну крапку у цьогорічному навчанні! Отож, Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує Art-марафон онлайн "Ура! Канікули!» з нагоди Дня захисту дітей. У вас був час навчитися всього!!!)

Долучитися до творчої роботи можуть і діти, і їх батьки! Ми чекаємо від вас фото :

· малюнків (традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· творчих робіт з паперу та картону;

· творчих робіт з природного матеріалу;

· творчих робіт з пластику;

· творчих робіт з пластиліну;

· творчих робіт з тканини, бісеру, а також інші витвори вашої творчості, якими ви готові вразити Полтавську спільноту!

Свої витвори мистецтва необхідно сфотографувати (1 фото - творчої роботи, 1 фото - автор зі своєю творчою роботою) та переслати до 28 травня на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді : E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук : https : // www.facebook. com/pmcsssdm/. Телефон для довідок : 56-25-13.

Обов'язково вкажіть своє прізвище та ім'я, контактний телефон для зв'язку. Кращі роботи учасників Art-марафону онлайн "Ура! Канікули!» ми покажемо у соцмережі Фейсбук, а 1 червня на вас чекають подарунки!

Журналістам до відома

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Подробиці

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Читати далі

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Докладніше

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

25.09.2020, 16:09