Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Урочистості для ФК «Полтава»

14.09.2009, 14:56

Минулої неділі уболівальники футбольного клубу «Полтава» вшановували своїх улюбленців. Цього дня на стадіоні «Локомотив» їм вручали кубок за друге місце в чемпіонаті України серед команд другої ліги 2008 – 2009 років. Вручав кубок начальник відділу професійної футбольної ліги України Олег Голубєв. Спеціальний приз, як кращий голкіпер другої ліги, отримав воротар команди Руслан Зарубін.

Потому розпочався черговий матч чемпіонату між ФК «Полтава» та «Сталлю» з Дніпродзержинська. Полтавці не залишилися в боргу перед уболівальниками: про це говорить і рахунок (2:0) на їхню користь, і сама гра. З перших хвилин вони пішли у безперервні атаки. І цілком заслужений гол на дванадцятій хвилині у виконанні Павла Новицького. Автором другого голу з пенальті став Армен Акопян.

Матчем залишилися задоволені усі, крім гостей. Небезпечні моменти біля воріт полтавців можна перерахувати на пальцях однієї руки. Натомість, загрози воротам гостей створювалися постійно. Особливо в першу двадцятихвилинку другого тайму. Однак, рахунок так і не змінився.

Обійшовши «Сталь», полтавці посіли четверте місце в турнірній таблиці.

Журналістам до відома

04.04.2017, 11:02.  13 квітня відбудеться традиційний дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка»! Докладніше

23.03.2017, 11:25.  24. 03. 2017 - десята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання Читати далі

15.03.2017, 15:07.  Проводиться обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» Подробиці

24.02.2017, 08:48.  26 лютого, о 12: 00 на Театральній площі відбудеться етносвято «Масляна» Більше інформації