Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 11:18
Документи:Сьогодні, 10:47
Заяви прес-служби:25.09.2020, 16:24
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.09.2020, 11:18
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві підведено підсумки заняття міської «Школи волонтерів»

28.05.2019, 09:28

З вересня 2018 року по травень 2019 року Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді традиційно проводив заняття міської «Школи волонтерів», куди були делеговані волонтери різних загонів міста.

Учнівська та студентська молодь навчилися перетворювати ідею у проект, розвивати свої лідерські якості, працювати у команді та знаходити однодумців, отримали знання щодо особливостей волонтерської роботи з людьми з інвалідністю, організовувати інформаційно-просвітницьку роботу щодо негативних явищ у молодіжному середовищі тощо. 23 травня усі слухачі «Школи волонтерів» урочисто отримали сертифікат про проходження навчання.

Протягом дев’яти місцяв для учнівської та студентської молоді було проведено вісім занять: «Комунікативні технології та їх роль у роботі волонтера. Набуття лідерських якостей», «Командотворення: створення мотивованої та професійної команди», два заняття за методикою «рівним-равному» щодо пропаганди здорового способу життя, заняття щодо роботи з людьми з інвалідністю, «Особливості написання проекту. Бюджет участі», «Написання волонтерського проекту. Підготовка до міського конкурсу волонтерських проектів «Робимо світ кращим»», «Наркотики – страшна реальність». Усі теми занять «Школи волонтерів» були запропоновані самими волонтерами на ІІІ Форумі волонтерів міста та відповідали їхнім потребам.

На початку урочистого вручення сертифікатів до усіх присутніх звернулась заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко:

– Чудово, що стільки юнаків та дівчат виявили бажання взяти участь у «Школі волонтерів». Це свідчить про те, що наша молодь – гуманна, дбайлива, щира та з відкритим серцем. Робота волонтерів дуже відповідальна і важлива для мешканців міста, а об’єднання ресурсів громади та влади сприяє створенню комфортних умов проживання у місті. Дякую усім учасникам за зацікавленість проектом, за небайдужість, за те, що маєте бажання допомагати ближньому.

Депутат міської ради, голова постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства Олександр Кудацький підкреслив:

– Робота волонтера допомагає зрозуміти, що в житті є справді найголовнішим. Вона виховує в молоді відповідальність, доброту, відчуття взаємопідтримки, формує її моральне обличчя. А це запорука цивілізованого розвитку Полтави сьогодні й завтра. У нас чудові хлопці й дівчата, тож будемо підтримувати їх у благородних справах з думкою про майбутнє рідного міста.

Усі присутні волонтери переглянули слайд – фільм про роботу міської «Школи волонтерів» та згадали цікаві моменти навчання. Після цього були нагороджені 50 волонтерів міста.

Також, були підведені підсумки конкурсу волонтерських проектів «Робимо світ кращим!». Шість волонтерських загонів міста отримали сертифікати для реалізації своєї благородної ідеї! Теми проектів різноманітні : сприяння розвитку донорства у Полтаві, формування навиків здорового способу життя молоді, інформаційно- профілактична робота щодо розповсюдження ВІЛ/СНІДу, підтримка дітей, які перебувають на лікуванні у дитячому відділенні тубдиспансеру. соціалізація дітей з інвалідністю, сприяння розвитку їх творчих здібностей.

Журналістам до відома

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Більше інформації

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Подробиці

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Більше інформації

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

28.09.2020, 11:18