Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 16:58
Події міста:Сьогодні, 14:14
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:12
Заяви прес-служби:04.12.2019, 14:27
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.12.2019, 16:58
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві перевірили стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

14.03.2018, 09:01

Протягом 13 березня члени комісії Державної служби надзвичайних ситуацій України проводили перевірку м. Полтава, в рамках комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення в області.

Ранком 13 березня у стінах виконкому відбулося засідання, під час якого заступник міського голови Віталій Нікіпелов представив членів комісії ДСНС.

Участь в засіданні взяли представники управлінь та відділів виконкому, комунальних підприємств міста, представники районних у м. Полтаві рад та представники спеціалізованих служб, що діють на території міста.

Про організацію та проведення перевірки розповів заступник начальника комісії ДСНС України Павло Афанасьєв. Він зазначив, що мета такої перевірки носить характер допоміжний:

- Будемо відпрацьовувати всі питання, пов’язані із забезпеченням цивільного захисту, пожежної, техногенної безпеки у місті, спілкуватися зі службами, які працюють у цих напрямах. Головна ціль нашого візиту не так перевірити, як вивчити ситуацію, що склалася у місті. Окрім цього, ми готові надати практичну допомогу у вирішенні проблем, які, можливо, можуть виникнути у ході перевірки тієї чи тієї ланки.

Так, протягом дня комісія працювала за наступними напрямами: розроблення нормативно-правових актів необхідних для функціонування територіальної підсистеми, наявність відповідних програм із заходів цивільного захисту; стан організації інженерно-радіаційно-хімічного, біологічного захисту, заходів з евакуації; створення та функціонування формувань цивільного захисту; стан організації оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій; матеріально-технічне та фінансове забезпечення заходів цивільного захисту; готовність аварійно-рятувальних служб до дій за призначенням та інше.

Серед іншого, у полі зору члені комісії ДСНС – діяльність спеціалізованих служб міста. Нині їх у Полтаві налічується вісім. Серед них спеціалізована служба зв’язку і оповіщення; служба охорони громадського порядку; медична служба; служба торгівлі й харчування; комунально-технічна служба; транспортного забезпечення; протипожежна; інженерна.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов доповів про ситуацію в питанні цивільного захисту у місті:

- На території міста розташовані 8 хімічно-небезпечних об’єктів, 246 – потенційно небезпечних та 45 об’єктів підвищеної небезпеки. Цей перелік затверджено рішенням регіональної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій. Крім того, на території міста діють 4 рятувальні частини та аварійно-рятувальний загін. Ми плідно співпрацюємо з нашими колегами у питанні цивільного захисту.

Також, Володимир Леонов повідомив, що за сприяння міського голови та депутатського корпусу міської ради, у Полтаві діють міські цільові програми «Розвиток та удосконалення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення на 2017-2019 роки» та «Забезпечення пожежної безпеки» на 2016-2020 роки.

Протягом останніх 10 років надзвичайних ситуацій у м. Полтава не виникало.

Після ретельної перевірки усіх ланок цивільного захисту міста, увечері 13 березня відбулося підведення підсумків роботи комісії ДСНС України. Під час засідання обговорили усі переваги та недоліки, які вдалося виявити під час перевірки.

Нагадаємо, комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення в області триватиме протягом 10 днів: з 12 по 22 березня.

Журналістам до відома

04.12.2019, 14:27.  Перелік заходів на 05. 12. 2019 Подробиці

03.12.2019, 11:12.  04. 12. 2019, 09: 00 - демонтаж збірно-розбірного металевого гаража, встановленого без відповідних дозвільних документів Подробиці

28.11.2019, 17:40.  29. 11. 2019, 10: 00 - засідання двадцять восьмої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання Більше інформації

19.11.2019, 14:34.  20. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.