Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 17:27
Події міста:Сьогодні, 16:21
Заяви прес-служби:Сьогодні, 13:03
Відеоблог:Сьогодні, 08:37
Полтавцям до відома:18.10.2018, 08:24
 
Останнє оновлення: 23.10.2018, 17:27
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві відбувся навчальний семінар з питань практичного використання Автоматизованої системи муніципальної статистики

10.11.2017, 09:14

9 листопада в приміщенні Комунальної організації «Інститут розвитку міста» пройшов навчальний семінар з питань використання Автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС) для структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Серед запрошених - секретар міської ради Оксана Деркач, директор «Інституту розвитку міста» Юрій Левченко, начальники управлінь та керівники відділів виконавчого комітету.

У квітні 2016 року Полтава вступила до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України». Всі міста-члени асоціації беруть участь у проекті Автоматизованої системи муніципальної статистики, наповнюють її базу даних інформацією про своє місто та мають можливість проводити аналіз даних по всім містам учасникам.

Експерт та адміністратор Автоматизованої системи муніципальної статистики Юлія Ткаченко розповіла, що ця система дає можливість швидко знаходити потрібні дані, аналізувати їх, використовувати у прийнятті управлінських рішень, а також здійснювати порівняльний аналіз своєї діяльності з діяльністю органів місцевого самоврядування будь-яких міст України:

- База наповнюється інформацією за тематичними розділами, серед яких економічний розвиток, населення, транспорт, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, культура та мистецтво, міський бюджет, тверді побутові відходи, благоустрій.

Створення системи муніципальних статистичних показників дає змогу також оцінювати якість послуг, які надаються органами місцевого самоврядування. Дані системи використовуватимуться для лобіювання інтересів територіальних громад та їх органів самоврядування в центральних органах влади.

У Полтаві координує ведення АСМС та наповнює її базу Комунальна організація «Інститут розвитку міста». Фахівець організації Роман Черкун розповів, що інформація про Полтаву в базі АСМС за 2012 -2016 роки:

- Внесена та активно надається інформація за 5 років по наступним розділам: населення, економічний розвиток, транспорт, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, культура та мистецтво. За 2014-2015 внесена інформація про міський бюджет доходи та видатки, тверді побутові відходи, благоустрій. Загалом, існує 15 тематичних розділів на 908 показників.

Роман Черкун продемонстрував як працює система на практиці та привів приклади порівняння Полтави з іншими містами.

Олександр Лашко, голова Інформаційно-правового центру "Захист права на інформацію", презентував міжнародний досвід використання відкритих даних для залучення ресурсів в розвиток міст.

Учасники обговорили подальші кроки та можливості, які надає АСМС для ефективного управління містом.

Довідково:

Автоматизована система муніципальної статистики реалізується у рамках спільного проекту «Асоціації міст України» та проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС.

Інші новини за цей день:

Очільник Полтави Олександр Мамай особисто контролює хід виконання ремонтних робіт ендокринологічного відділення 2 міської клінічної лікарні —14:48
Відбулася друга зустріч у рамках проекту «VALEO-школа» —11:36
Фахівці центру соціальних служб завітали до вихованців «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» —11:20
Грамоти, подяки, службова квартира та 26 путівок на двох до Львова: працівників культури вітали з професійним святом —10:02
Відбулася Міжнародна Хореографічна Асамблея імені Наталії Скорульської — 2017 —08:05
Розпочався прийом заявок на участь у VIII щорічному міському конкурсі «Волонтер року» —08:00

Журналістам до відома

Сьогодні, 13:03.  24. 10. 2018 - круглий стіл «Литовський досвід реноваціїї багатоквартирних будинків» Більше інформації

Сьогодні, 10:42.  23. 10. 2018, 15: 00 - нарада щодо реконструкції вулиці Соборності Подробиці

22.10.2018, 12:58.  24. 10. 2018, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Більше інформації

18.10.2018, 12:55.  19. 10. 2018, 09: 00 - прес-конференція щодо питань реалізації проекту «Бюджет участі». Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.