Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 10:10
Документи:Сьогодні, 00:00
Полтавцям до відома:27.05.2020, 13:45
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.05.2020, 10:10
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві проводять інформаційні бесіди для учнів та студентів навчальних закладів міста щодо профілактики торгівлі людьми

18.10.2018, 09:23

У вересні цього року представники БО «Світло надії» спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому провели засідання круглого столу «Взаємодія державного і громадського сектору при реалізації профілактичної роботи в м. Полтава». Метою проведення заходу стало інформування партнерів державного та громадського секторів щодо реалізації послуг в рамках виконання договору соціального замовлення із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг з соціальної профілактики серед підлітків та молоді.

До заходу долучилися представники Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, районні служби у справах дітей міста, патрульної поліції та пробації.

Цього року управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вирішило розширити коло отримувачів послуг. Окрім підлітків та молоді професійно-технічних навчальних закладів, було вирішено проводити роботу з школярами та студентами вишів міста Полтави та особами, що постраждали від домашнього насилля. Таким чином, можна охопити більшу кількість полтавців, які потребують послуг, задля попередження торгівлі людьми, ВІЛ-інфекції, булінгу та домашнього насильства.

Станом на 10.10.2018 року інформаційними заняттями з соціальної первинної профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу охоплено понад 700 осіб, соціальної профілактики торгівлі людьми понад 500 студентів, які навчаються в навчальних закладах нашого міста.

Ціль даних послуг у підвищенні рівня обізнаності серед дітей та молоді нашого міста щодо питань профілактики торгівлі людьми, інфікування на ВІЛ та інших соціально-небезпечних захворювань, тестування на ВІЛ-інфекцію, підвищення обізнаності з профілактики інфікування.

Профілактична робота має за мету організацію навчання та просвіту щодо зміни поведінки на більш безпечну, яка мотивує до здорового способу життя, надання довідкових послуг, психологічну підтримку, визначення основних проблем та шляхів їх вирішення.

Олена Чикурова, керівник Кризового центру для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах БО «Світло надії», проводить інформаційні заняття з профілактики торгівлі людьми для учнів та студентів навчальних закладів нашого міста. Мета заходу - забезпечення всебічної, своєчасної, доступної та достовірної інформації стосовно існування і розповсюдження проблеми торгівлі людьми в Україні та за кордоном.

– За даними Національної поліції, у 2017 році офіційний статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми отримали 367 людей. До рук злочинців може потрапити будь-хто, наша задача - надати максимум інформації, щоб молодь знала, що робити у подібних випадках, – зазначила Олена Чикурова.

На зустрічах учасники розглядають основні міфи торгівлі людьми, її форми та ознаки. Цікавим для присутніх є перегляд фільму «Життя на продаж», у якому висвітлені три реальні історії людей, яким вдалося повернутися до нормального життя після принижень, цькувань та побиття.

– Для себе ми багато дізналися нового про торгівлю людьми. Раніше були стереотипи того, що це може статися лише за кордоном і точно не зі мною. Необхідно більше розповідати про можливості вербування та своєрідного «рабства», адже це наша безпека, – розповідають учасники заходу.

Зустрічі відбуваються в рамках соціального замовлення із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді з соціальної профілактики у рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки та міської програми реалізації сімейної та гендерної політики на 2016-2020 роки.

Інші новини за цей день:

У Полтаві продовжують вирішувати проблему з засмітченими контейнерними майданчиками —16:40
У школах №5 та №11 урочисто відкрили спортивні майданчики —16:07
Міська школа волонтерів у дії! —14:37
Із засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування —12:51
Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики —11:59
У Полтаві відбулась підготовка до воркшопу з питань подальшої розробки інфраструктурного проекту вулиці Лазурної —10:56
Вихованці школи-інтернату № 2 взяли участь в тематичному заході до Дня захисника України —08:44
Команда юнаків з греко-римської боротьби привезла нагороди з Всеукраїнського турніру —08:12

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Докладніше

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.